Słwana piosenkarka Zdzisława Sośnicka w  ubiegłym roku  skończyła 75 lat, świętowała 55-lecie pracy artystycznej i 5-lecie wydania ostatniej płyty. Nagrała ją  po siedemnastu latach milczenia. W roku 2015 pojawiły się jej nowe piosenki, wróżono jej wspaniały powrót, mimo to znów zniknęła ze sceny.  Prawdopodobnie nie mogła pogodzic się ze śmiercią Zbigniewa Wodeckiego, który namówił ją do powrotu. Mimo, że wie jak wielu fanów ma za sobą, wokalistka nie widzi swojego powrotu na scene. Nie widzi tam dla siebie miejsca.

Wałęsa ujawnił brutalną prawdę. Pokazał dokumenty


Nie stać mnie, by utrzymać swój zespół. Nie mam na zapłacenie muzykom

Sośnicka nigdy nie lubiła rozgłosu i nie widzi siebie na nowo w showbiznesie. W 2015 roku po 15 latach milczenia w wywiadzie powiedziała:

Kiedyś pracy podporządkowałam wszystko. Oddawałam się jej w stu procentach, bo uważałam, że tylko wtedy odnosi się sukcesy. Inaczej się przegrywa... Było to kosztem rodziny, przyjaciół. Chciałam posmakować czegoś innego

Popularne wiadomości teraz

Jak wyglądała najbardziej utytułowana księżna świata w młodości (ZDJĘCIA)

Agnieszka Woźniak -Starak opublikowała zdjęcie bez makijażu. Fani zwróciły uwagę na jeden piękny szczegół

Mąż powiedział żonie, że ona się zestarzała. Oto co odpowiedziała mądra kobieta…

Teściowa powiedziała, że nie czuje pokrewieństwa z wnuczką. Nie pozwoliliśmy jej ani mieszkać z nami, ani pomagać z wychowaniem dziecka.

Mimo wszystko Zdisława Sośnicka wcale nie narzeka na swój los. Twierdzi, że nie chce wydawac pieniędzy na coś co nie przyniesie dochodów. W jej opini koncertowanie, nagrywanie płyt jest nie opłacalne.

Piosenkarka dobrze sobie radzi . Znana jest ze swojego talentu do różnych biznesów. Od 1998 roku prawdziwa z niej bizneswoman.

Zaczęłam od obracania niewielkimi sumami, szłam małymi kroczkami. Potem, kiedy trzeba było naprawdę się wykazać i zainwestować sporo pieniędzy, robiłam to z drżeniem serca. Ale wychodziłam nawet z kryzysowych sytuacji

Piosenkarka nie narzeka na brak pieniędzy, ma dobrą emeryturę, jej mąż jest właścicielem firmy.

Nie zamierza wróić na scenę z powodu lęku przed porażką. W ostatnim wywiadzie powiedziała, że nie wie czy potrafi jeszcze tak zaśpiewać by nie zawieźć swoich fanów.

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

 

 

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach