Natalia Szroeder młoda gwiazda polskiego show-biznesu. Piosenkarka pojawiała się w różnych programach telewizyjnych. W tym tak samo uczestniczyła w "Tańcu z gwiazdami", który potem wygrała, a ostatnio poprowadziła show "The Four. Bitwa o sławę". Prywatnie Natalia Szroeder jest związana z Quebonafide. 

Anna Lewandowska opublikowała ślubne zdjęcie, gdzie...bije męża?

Wcześniej w rozmowie z mediami gwiazda opowiadała o tym, jakie są wspaniałe jej rodzice. Robili prawie wszystko, aby mieć dobrą przyszłość dla swojej córki:

Moi rodzice to wspaniali i mądrzy ludzie. Zarówno mi, jak i całemu mojemu rodzeństwu dawali olbrzymią wolność. (...) Pamiętam, jak kiedyś dostaliśmy profesjonalny głośnik z mikrofonem. To był porządny sprzęt, który kosztował pewnie z dwa tysiące złotych, czyli tyle ile wynosiła ich miesięczna pensja. Dziś wiem, że musieli oszczędzać cały rok, żeby nam to kupić -mówiła Natalia w rozmowie z "Plejadą".

Natalia Szroeder pokazała swoją mamę

W swoich mediach społecznościowych gwiazda rzadko kiedy dzieli się swoimi prywatnymi zdjęciami. Natomiast całkiem niedawna zrobiła wyjątek. Na Instagramie opublikowała zdjęcie mamy. Z okazji jej urodzinzłożyła dla niej piękne życzenia.
Kobieta mojego życia, moja najpiękniejsza Mami, obchodzi dziś urodziny. Mamusiuleńku kochana, niech Ci się dzieją same najpiękniejszości. Po stokroć dziękuję za wszystko, kocham najmocniej jak umiem -napisała celebrytka.

Pod postem oczywiście nie zabrakło zachwycającyh komnetarzy od fanów piosenkarki:

"Myślałem, że to młodsza siostra", "Już wiadomo, po kim ta uroda. Sto lat dla mamy!" ,"Wyglądacie jak siostry".

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach