Anna Lewandowska polska sportsmenka, osobowość telewizyjna. Wielokrotna medalistka mistrzostw świata, Europy i Polski w karate, w ramach organizacji World Fudokan Federation (WFF). Prezes Olimpiad Specjalnych Polska. Ptywatnie jest związana z piłkarzem Robertem Lewandowskim. Razem z nim wychowuje dwóch córek: Klarę i Laurę.

Łukasz ujawnił, kto jest winny rozpadowi ich małżeństwa. Staje w obronie Oliwii

Anna jest bardzo aktywna nie tylko w swoim życiu, a i mediach społecznościowych. Na Instagramie organizuje często sportowe spotkania ze swoją publicznością, w tym maratony, gdzie pomaga kobietom zdobyć piękne ciało. Dzieli się przepisami zdrowego jedzenia, publikuje swoje własne treningi. 

Całkiem niedawna na Instagramie pojawiła się nowa zabawa, gdzie gwiazdy wrzucają swoje nieopublikowane zdjęcia o prośbe swoich fanów. Tak, wcześniej pisaliśmy o tym, jak Anna Lewandowska opublikowała swoje zdjęcie z dzieciństwa. 

Popularne wiadomości teraz

10 nieoczekiwanych powodów, dla których warto mieć psa

Córka Moniki Zamachowskiej pozuje do zdjęcia z nowym braciszkiem. Dziennikarka zachwycona

Podczas imprezy z okazji 4 urodzin mojego wnuka synowa zasugerowała, żebym przepisała swoje mieszkanie na niego, jako jedynego spadkobiercę

Jedno serce na dwóch: w Indiach urodziły się niezwykłe bliźniaki syjamskie (ZDJĘCIA)

Ania Lewandowska pozuje na siłowni, a w tle widać Klarę

Teraz trenerka pokazała zdjęcie ze ślubu z Robertem, a później jeden z internautów poprosił o publikację zatytułowaną "jak bijesz męża". Anna nie długo myślała i zamieściła niezwykłe zdjęcie. Na nim sportsmenka macha nogą w kierunku męża. Co wy na to?

instagram lewandowska
instagram lewandowska

lewandowska
lewandowska

Marcin Miller cudownie sprawdza się w roli dziadka. Trudno w to uwierzyć, że zespół Boys świętował niedawno 30 lecie swojej kariery muzycznej. Artysta muzyki tanecznej zyskał na przestrzeni lat liczne grono wiernych fanów, którzy nie wyobrażają sobie jakiejkolwiek imprezy bez jego wielkich hitów. Dla nas Marcin Miller wciąż wygląda jak nastolatek, choć prywatnie jest już dziadkiem. Muzyk skończył już 50 lat. Prywatnie jest ojcem dwóch dorosłych już synów i dumnym dziadkiem.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła