Anna Lewandowska to znana polska trenerka. Jest żoną Roberta Lewandowskiego, który jest kapitanem w klubie Bayern Monachium. Razem z nim wychowuje dwóch dziewczynek Klarę i Laurę. 

Łukasz ujawnił, kto jest winny rozpadowi ich małżeństwa. Staje w obronie Oliwii

Lewandowska jest bardzo aktywna w swoich social mediach. Na Instagramie ją obserwują ponad 3 miliony osób. Gwiazda zawsze jest otwarta ze swoją publicznością. Ostatnio celebrytka wzięła udział w powszechniej znanej zabawie na Instagramie, gdzie gwiazdy publikują swoje zdjęcia na prośbę swoich fanów. 
 
W tym Anna postanowiła podzielić się na swoim Insta Story zdjęciami z dzieciństwa. Pierwsze foto pokazuje nam Lewandowską ze swoim bratem, a drugie, gdzie jeszcze trenerka jest zbyt małą dziewczynką. Tu trochę przypomina swoją starszą córkę Klarę, która obecnie ma cztery latka. 
Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Lara Gessler pokazała zdjęcie z czasów, gdy była najchudsza. Obecnie świeżo upieczona mama bierze udział w challange’u, w ramach którego internauci proszą swoich obserwatorów o wskazywanie zdjęć, jakie chcieliby zobaczyć. Jedna z fotografii Gessler pochodzi z dawnych czasów, gdy walczyła z poważną chorobą - ortoreksją, o której opowiedziała niegdyś na łamach wywiadu z Joy. Lara warzyła wtedy 46 kg przy wzroście 173 cm. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach