Wraz z początkiem nowego roku wielu z nas zaczyna realizować noworoczne postanowienia. Oczywiście, wśród najpopularniejszych, a zarazem jednym z najtrudniejszych celów króluje "zrzucenie wagi". Wszyscy Ci, którzy kiedykolwiek próbowali schudnąć, doskonale wiedzą, że nie jest to takie proste jak mówią to trenerki fitness. Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna nie są bowiem tym, co kochamy najbardziej.

Niektórzy w walce ze swoją otyłością są już na tyle bezsilni, że decydują się na radykalny krok zmniejszenia żołądka, co zawsze równocześnie wiąże się także ze zmianą stylu życia. Jednak efekty tejże operacji są zazwyczaj genialne.

Nowe ciało, fryzura, operacje plastyczne. Oto największe metamorfozy gwiazd w 2020 roku

Jedną z popularnych osób, które zdecydowały się na taki śmiały ruch jest Mateusz Borkowski z programu "Googlebox", którego wieczne oglądanie telewizji z jednej strony zrobiło z niego popularnego, a z drugiej - bardzo otyłego mężczyznę.

Popularne wiadomości teraz

Tuja - do samotności, wiśnia - do bogactwa. Jakich drzew nie warto sadzić w pobliżu domu?

10 nieoczekiwanych powodów, dla których warto mieć psa

Córka Moniki Zamachowskiej pozuje do zdjęcia z nowym braciszkiem. Dziennikarka zachwycona

Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, żeby mieć kolejne dziecko. Ponadto bardzo się bałam, że mogę urodzić chorego maluszka

Mateusz zwany dawniej Big Boy'em ze względu na swoją sylwetkę dzięki połączeniu operacji zmniejszenia żołądka i zmiany stylu życia schudł aż 160 kg! Cyfry te bez wątpienia robią wrażenie.

Dziś, Mateusz Borkowski już ewidentnie nie przypomina siebie sprzed lat. Wielu ludzi inspiruje się przemianą gwiazdy show, jednak ostatnie zdjęcie Big Boy'a wywołało w sieci sporo kontrowersji.

Borkowski wrzucił do sieci swoje zdjęcie w samych spodenkach. Było widać więc jego nagi tors. Nie trudno było więc zauważyć pozostałości obwisłej skóry mężczyzny, która została bo dawnym brzuchu. Hejterzy żarliwie sugerowali mężczyźnie, by ten zrobił coś - w domyśle - zdecydował się na operację usunięcia nadmiaru skóry.

„Bestia ze wschodu” wprowadzi w Polsce prawdziwą zimę. Nadciąga wielka zmiana pogody

Jednak Mateusz Borkowski, który ma do siebie mnóstwo dystansu, zdecydował się z przekąsem odpowiedzieć na takie typu zaczepki.

Moja skóra żyje ze mną, ma swoje prawa, a nawet własne państwo i konstytucje. Ona ma ze mną raj na ziemi – napisał

Gratulujemy podejścia! 

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła