Jennifer Lopez jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Jej formy od dawna są tematem rozmów wśród fanów. Jennifer nawet ubezpieczyła pośladki, aby czuły się komfortowo i nie martwiły się o wdzięki. Według jednej wersji Jennifer Lopez ubezpieczyła swoje pośladki na 300 milionów dolarów, według innej na 27 milionów dolarów. Plotka głosi, że ciało Jennifer jest całkowicie ubezpieczone na ponad 1 miliard dolarów.

Justyna Steczkowska pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. To byli początki kariery piosenkarki

W swoim wieku, 51 lat, Lopez prezentuje się niesamowicie! Gwiazda bardzo dba o swoją urodę, zdrowie i ciało. Nie raz Jlo pokazywała, jak uprawia trening w sali treningowej, nie patrząc na to, że ma bardzo napięty grafik. 
 
Ostatnio celebrytka pochwaliła się nagraniem tego, jak usuwa swój makijaż po występie na Sylwestra. Widać, że na sobie miała wielką liczbę produktów. W opisie Jlo napisała:
 
Po wczorajszym wydarzeniu #WashAway2020 mamy świeży wygląd na rok 2021. Nie mogę uwierzyć, że @jlobeauty jest już dostępne. Tworzyliśmy to od lat i wreszcie jest. Były setki rund testowania produktów i receptur wszystko po to, aby mieć pewność, że stworzyliśmy dla CIEBIE idealne produkty, aby uzyskać TEN BLASK!!! I wiem, że to ci się spodoba. Właśnie ROZPOCZYNAMY !!!!
 
W nagraniu można usłyszeć, jak fani zachwycają się wyglądem artystki. A jak wam się podoba Jlo w naturalniej odsłonie?

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach