Agnieszka Woźniak-Starak jest znana polska dziennikarka, prezenterka. Od pewnego czasu prowadzi program "Dzień dobry TVN" z Ewą Drzyzgą. Poza tym, że pracuje w Warszawie, bardzo często lubi spędzać czas poza miastem. W 2019 roku Agnieszka straciła swojego męża, reżysera i producenta Piotra Woźniaka. Zginął on w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach.

Filmowe fryzury, które będą popularne w 2021 roku. "Bob kare" znowu wraca się w modzie

W zeszłym roku dziennikarka obchodziła święta w towarzystwie przyjaciół. Razem z nimi wyjechała do polskich gór. W tym roku Aga tak samo nie była sama. W swoich mediach społecznościowych gwiazda pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje razem ze swoimi ukochanymi psami.

Sylwestrowy wieczór A.D. 2020 🥂 Czuję, że jutro obudzę się wypoczęta jak nigdy 😉 Szczęśliwego Nowego Roku kochani! -napisała Agnieszka Woźniak-Starak.

Popularne wiadomości teraz

Monika Mrozowska urodziła! Jej mąż pokazał pierwze zdjęcie dziecka

Jak wyglądała najbardziej utytułowana księżna świata w młodości (ZDJĘCIA)

10 faktów o Dagmarze Kaźmierskiej, których nie znacie

Pojawiło się pierwsze zdjęcie córeczki Dawida Kubackiego. Zuzanna jest urocza

GoggleBox: Agnieszka Kotońska opublikowała świąteczne zdjęcie z partnerką syna. Fani sugerują, że dziewczyna jest w kolejnej ciąży

Pod zdjęciem oczywiście nie zabrakło komentarzy z gratulacjami od fanów. Wreszcie zobaczyliśmy uśmiech na twarzy Agnieszki. Aby 2021 rok przyniósł dla niej wszystkiego, co najlepsze!

Tak samo czytaj o tym, jak Joanna Koroniewska opublikowała humorystyczne zdjęcie w łóżku. W swoich mediach społecznościowych aktorka zamieściła zabawne zdjęcie, które było wykonane tuż po Sylwestrze. Gwiazda pozowała w łóżku ubrana w cekinową mini. Zza kołdry wystawała ręka jej męża. Swój post Koroniewska opatrzyła śmiesznym nadpisem: "Znajdź niepasujący element na tym zdjęciu". Kontynuację czytaj TU. 

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach