Michael Schumacher urodził się 3 stycznia 1969 roku. To wybitny sportowiec Formuły I. W sporcie osiągnął chyba wszystko co mógł osiągnąć mlody człowiek. Pochwałom i laurom nie było końca. W pewnym momencie zdecydował się na zakończenie kariery lecz dalej aktywnie działał w zarządzie.

Wzruszające oświadczyny w "The Voice Senior"

Po pewnym czasie media ogłosiły, że Schumacher wraca na tor. Fani nie posiadali się z radości.

Wszystko jednak działo się błyskawicznie, a piękną bajkę przerwał ten feralny dzień. 29 grudnia 2013 roku na stoku we francuskich Alpach doszło do wypadku. Michael zjeżdzając na nartach nieszczęśliwie przewrócił się zahaczając o skałkę przykrytą śniegiem. Zapis z kamerki, którą miał na kasku pokazał w całości wypadek sportowca. Schumi uderzył głową o kolejną skałę i choć z pozoru, ani prędkość ani siła uderzenia nie wskazywały na konsekwencje, wszystko potoczyło się błyskawicznie.

Popularne wiadomości teraz

Szczęśliwy poratunek: facet myślał, że schronił szczeniaka, a okazało się, że to jest dzikie zwierzę (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek załamana. Wakacje w Meksyku okazały się niewypałem

10 cech charakteru każdego ze znaków zodiaku

Teściowa powiedziała, że nie czuje pokrewieństwa z wnuczką. Nie pozwoliliśmy jej ani mieszkać z nami, ani pomagać z wychowaniem dziecka.

Kiedy helikopter ratunkowy dotarł na miejsce Michael był jeszcze przytomny. Obolały i lekko zdezorientowany, ale przytomny. Po przewiezieniu do szpitala okazało się, że ma ogromnego krwiaka, którego natychmiast trzeba usunąć. Schumacher zapadł w śpiączkę.

Wypadek był bardzo nieszczęśliwy. Według ekspertów zdarza się niezwykle rzadko i niestety trafił na Michaela. Doszło do niego w momencie, gdy sportowiec mógł wreszcie zwolnić. Kupił dom, w którym w otoczeniu bliskich mógł całkowicie poświęcić się już tylko rodzinie.

Niestety nie wiadomo co dzieje się z Michaelem. Przebywa on pod opieką najlepszych specjalistów lecz jest to owiane całkowitą tajemnicą. Podobno jest w stanie wegetatywnym, ale żadne media ani nie potwierdzają, ani nie zaprzeczają tym faktom.

W ślady ojca poszedł jego 21 letni syn.

Dziś Michael kończy 52 lata. Możemy jedynie życzyć zdrowia i mieć nadzieję, że jest szczęśliwy!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach