Joanna Koroniewska to znana polska aktorka. Swoją rozpoznawalność zdobyła po serialu "M jak miłość", gdzie zagrała Małgorzatę Chodakowską. W życiu prywatnym jest żoną dziennikarza Macieja Dowbora, z nim wychowuje dwóch córek: Janinę i Helenę.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn spędzili razem Sylwestra

Joanna Koroniewska pochwaliła się zabawnym kadrem z łóżka

W swoich mediach społecznościowych aktorka zamieściła zabawne zdjęcie, które było wykonane tuż po Sylwestrze. Gwiazda pozowała w łóżku ubrana w cekinową mini. Zza kołdry wystawała ręka jej męża. Swój post Koroniewska opatrzyła śmiesznym nadpisem: "Znajdź niepasujący element na tym zdjęciu". 
Na reakcje fanów nie trzeba było długo czekać:
 
"Ta ręka zdecydowanie pasuje… Wędrująca ręka", "Nasze Dowbory jak zawsze happy, przynajmniej ta piękniejsza część, bo Pan Maciej jak przyczajony tygrys i ukryty smok - zrobi wielki skok w Nowy Rok. No i Skarbu pilnuje - żony", "Zazdraszczam tej ręce" 
 
Tak samo czytaj o tym, jak Julia Wieniawa zamieściła zdjęcie, kiedy miała dodatkowe kilogramy. Julia Wieniawa ma jedynie 22 lata, a już jest najbardziej znaną i popularną gwiazdą polskiego show-biznesu. Poza występami w filmach, serialach i kampaniach reklamowych, prowadzi własną firmę kosmetyczną, jest również właścicielką linii odzieży do jogi. Także jest aktywna w swoich mediach społecznościowych, gdzie jej obserwują ponad 1 milion osób.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach