Agustin Egurrola dotąd nie chwalił się swoim związkiem, dlatego dla wielu informacja jaka ukazała się w mediach była to prawdziwym zaskoczeniem. Zawodowo Agustin od wielu lat jest spełnionym choreografem, prywanie jednak jego życie owiane było tajemnicą.

Przez wiele lat tancerz i choreograf związany był z matką swojej córki, tancerką Niną Tyrką. Ich związek co prawda rozpadł się, jednak oboje cudownie spełniają się jako rodzice małej Carmen.

Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w życiu. Agustin podzielił się szczęśliwą wiadomością, że w Nowy Rok nie wkracza sam. Choć uparcie milczy na temat swojej wybranki to ujawnił wzruszające zdjęcie z ceremonii.
 
Co ciekawe ślub odbył się kilka miesięcy temu, a Agustin uparcie milczał, aby nic nie wyszło na jaw.

Przyjęcie odbyło się na przełomie lipca i sierpnia. Para młoda chciała wykorzystać moment, kiedy obostrzenia były poluzowane, by na przyjęciu pojawiło się jak najwięcej ich bliskich. Agustinowi bardzo zależało na tym, by nikt o imprezie nie wiedział - zwłaszcza media, dlatego zatrudnił specjalną ochronę, która miała pilnować, by żaden nieproszony fotograf nie zrobił zdjęć.

Teraz już nie sam wchodzę w ten NOWY ROK !!! Razem możemy wszystko !!! Teraz już zawsze razem !!! Teraz DIANA & AGUSTIN !!! Ten rok był trudny, ale dla nas najpiękniejszy !!!"

Wiadomo tylko, że żona tancerza nie jest związana z show biznesem. Z pewnością dlatego Agustin tak chroni jej prywatność.

Popularne wiadomości teraz

Jak wyglądała najbardziej utytułowana księżna świata w młodości (ZDJĘCIA)

Miss Polski 2020: co wiemy o najpięknieszej Polki?

Mąż powiedział żonie, że ona się zestarzała. Oto co odpowiedziała mądra kobieta…

Teściowa powiedziała, że nie czuje pokrewieństwa z wnuczką. Nie pozwoliliśmy jej ani mieszkać z nami, ani pomagać z wychowaniem dziecka.

Składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy dużo miłości!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach