Joanna Moro znana polska aktorka, która otrzymała swoją popularność po serialu "Anna German. Tajemnica białego anioła". Prywatnie jest związana z Mirosławem Szpilewskim. Razem z nim wychowuje trójkę dzieci: synów Mikołaja i Jeremiego, oraz córkę Ewę.

Filmowe fryzury, które będą popularne w 2021 roku. "Bob kare" znowu wraca się w modzie

Joanna Moro kusi swoim odważnym zdjęciem

Aktorka jest aktywna w swoich mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się wszystkim, co się da. Ostatnio znów opublikowała swoje odważne zdjęcie, gdzie zademonstrowała swoje ciało. 

"Nie wstydzę się swojego ciała, tego, co naturalne - to jest odzwierciedlenie mojego życia, moich przeżyć" – napisała aktorka znana z seriali "Blondynka" czy "Anna German. Tajemnica białego anioła".

Na foto widzimy rozebraną Joannę, która pozuje razem ze swoją córką Ewą. Zamieściła zdjęcie w dwóch wersjach, "naturalnej" i po "delikatnym retuszu". 
Które Wy wolicie ?Niezwykle uchwycone - więź matki z córka - silna na zawsze ... najprawdziwsza, najtrwalsza ... chłopaki wiadomo raz są raz ich nie ma maja ! Choć matki och ubóstwiają to maja swoją drogę swoje życie ... córki i matki pozostają sobie bliskie całe życie! -napisała gwiazda.

Jak Ci się podoba foto Joanny Moro?
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach