
Rafał i Gabriel stanowili przez lata bardzo udaną parę show biznesu. Zabłysnęli w programie "Królowe życia" i wydawało się, że zarówno w ich życiu prywatnym, jak i zawodowym wiedzie się cudownie.
Sylwestrowa domówka u Majdanów. Nie brakowało garniturów i balowej sukni
Tym bardziej wiadomość, która pojawiła się w grudniu o tym, że ich związek od dwóch lat to fikcja wstrząsnął fanami.
Okazało się, że rzekomy stalker to partner Gabriela, a ich miłość z Rafałem nie istnieje od dawna.
Nowa dziewczyna Piotra Żyły dopiekła Justynie Żyle. Afera wisi w powietrzu
Agnieszka Woźniak -Starak opublikowała zdjęcie bez makijażu. Fani zwróciły uwagę na jeden piękny szczegół
Tragiczny finał morsowania. Zimowa aktywność ma smutny finał
Pojawiło się pierwsze zdjęcie córeczki Dawida Kubackiego. Zuzanna jest urocza
Jak widać Gabriel ułożyl juz sobie życie uczuciowe, a Rafał próbował sie pozbierać po rozstaniu. Wszystko jednak zmierza w dobrym kierunku, bowiem Rafał wstawił na swoim profilu wpis będący jednocześnie ogłoszeniem matrymonialnym.
W poszukiwaniu księcia na białym koniu. Ewentualnie mieszkania. Kochani, jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej. Buziaki, wszystkiego dobrego
Myślicie, że Rafał znajdzie miłość życia?
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com
Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:
1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania
2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata
3. Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość
4. Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół
5. Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach