Zespół Ich Troje do dzis cieszy sie ogromną sławą. Największą jednak popularnością cieszył się, gdy w składzie byli: Michał Wiśniewski, Justyna Majkowska i Jacek Łągwa . Wisniewski związał się wtedy z tancerka Mandaryna , a Majkowska z członkiem grupy tanecznej  Błażejem Szychowskim .  Wsród tancerzy pojawiały sie nieporozumienia i Mandaryna nalegała na zwolnienie partnera Majewwskiej. Szerzyły sie plotki,że wtedy właśnie wokalistka postanowiła odejść z zespołu choc ona sama nigdy ich nie potwierdziła. Zaśpiewała nawet na Eurowizji wraz z zespołem. Miał byc to ostatni wspólny wystep.

Kayah przeżywa kryzys w swoim związku? Bardzo możliwe

Justyna miała wielkie plany dotyczące związku z Szychowskim, jednak okazało się, że on widział to inaczej. Rozstali się. Po ich miłości została jednak pamiątka w postaci tatuażu małego osiołka nad pośladkami.

Piosenkarka wróciła do Zduńskiej Woli i obroniła pracę magisterską na wydziale Pedagogiki Specjalnej. Po studiach  zaczęła pracę z dziećmi z różnymi stopniami niepełnosprawności umysłowej.

Może ja jestem trochę nienormalna, bo dogaduję się z tymi dzieciakami? Znam język migowy, zajmowałam się upośledzonymi dziećmi i dobrze mi się z nimi rozmawiało. Miałam też praktyki w normalnym przedszkolu i nie było tak fajnie. Dzieci są teraz okropne. To wina rodziców. Zamiast dziećmi zajmują się karierą

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska pokazała starszą córkę. Fani: "Klara to cały Robert"

Blanka Lipińska eksponuje swoje ciało w stroju kąpiełowym. Figurą pisarki zachwyca się każdy Polak!

52-letnia Beata Ścibakówna zachwyca swoją figurą. W bikini prezentuje się jak nastolatka

Tuja - do samotności, wiśnia - do bogactwa. Jakich drzew nie warto sadzić w pobliżu domu?

W 2005 roku Justyna Majkowska została żoną Jarosława Miśkiewicza . Po niedługim czasie urodziła synka Ignacego. Prowadziła spokojne rodzinne zycie.

Niespodziewanie zadzwonił do niej Michał Wisniewski :

Justyna, musisz z nami zaśpiewać. Magda Femme się zgodziła, Ania Świątczak też, brakuje tylko ciebie. Rozumiesz, eliminacje do Eurowizji, nagranie jubileuszowej płyty, letnia trasa koncertowa. Justyna, bardzo mi zależy

Zgodziła się i wystapiła na kolejnej Eurowizji. Wzięła również udział w letniej trasie "ich Troje + One dwie". Po zakończeniu proijektu Justyna wróciła do swojego rodzinnego życia i do pracy w szkole.  Piosenkarka bardzo strzeże swej prywatności i rzadko słychać o niej w mediach. Po jakimś czasie media donosiły, że Majkowska rozwiodła się z mężem, choc ona sama nie odniosła się do tych informacji.

Dzis wiadomo, źe Majkowska jest w związku z tajemniczym mężczyzna. Ma z nim dwójkę dzieci: 5-letnią Anielę i 3-letniego Gustawa.

Na zdjęciach Wiśniewskiego czasami Justyna nadal się pojawia, co oznacza,że nadal mają ze soba dobry kontakt.

A Wy pamiętacie Justynę z Ich Troje?

Więcej ciekawych artkułów na kolezanka.com

 

 

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła