Znany polski piosenkarz Michał Szpak otrzymał swoją wielką rozpoznawalność po tym, jak pojawił się w programie "X Factor". Wtedy zdobył drugie miejsce i bardzo zapamiętał się swoją niezwykłą stylizacją. Właśnie po tym momencie zaczęła się jego wielka kariera muzyczna. 

29 grudnia Szpak udzielił wywiadu dla Agnieszki Hyży. Transmisja odbyła się na profilu facebookowym stacji Polsat. Wokalista powiedział o tym, jakim dla niego był 2020 rok:

"Naprzeciw wszystkiemu ten rok był dla mnie piękny. Był czasem, który spędziłem z rodziną, przyjaciółmi, czasem, który pozwolił mi na rozwój siebie, na dokonywanie nowych wyborów. To był totalny rok transformacji, ale w takim pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nawet jeśli to jest bardzo ciężkie i wymaga dużego poświęcenia, to jednak dla mnie ten rok był bardzo pozytywny"

Małgorzata Rozenek w szałowej czerwonej stylizacji. Jej torebka kosztuje krocie

Potem dodał, że z powodu pandemii mu bardzo brakuje jego pracy, między innymi koncertów oraz spotkania z jego publicznością:

Michał Szpak
Michał Szpak

Popularne wiadomości teraz

Agnieszka Woźniak -Starak opublikowała zdjęcie bez makijażu. Fani zwróciły uwagę na jeden piękny szczegół

Miss Polski 2020: co wiemy o najpięknieszej Polki?

Tragiczny finał morsowania. Zimowa aktywność ma smutny finał

Jak ułożył się los jedynego syna Anny German?

"Oczywiście bardzo brakuje mi koncertów, bardzo jest mi przykro, że nie mogę się spotykać z ludźmi, ze swoimi muzykami, na scenie, że nie mogę siebie wyrażać jako artysta sceniczny, ale uważam też, że czasami w życiu jest potrzebna taka przerwa. Przy tak bardzo intensywnym pięcioletnim okresie twórczości musiała kiedyś taka przerwa nastąpić i nastąpiła w sposób naturalny i ja się z tego powodu cieszę po prostu. Wiem, że to może być dziwne" - 

Co ważne, Michał szpak zapowiedział, że zamierza całkowicie zmienić swój wygląd!
 
"Absolutnie nie można powiedzieć, że się nudziłem i że zmarnowałem ten czas. To czas po prostu nowych rzeczy, które będą się działy już w przyszłym roku, mam nadzieję, że uda się je zamknąć. Nie próżnowałem, trochę siedziałem w studio, trochę obmyślałem to, co będzie się działo w przyszłym roku, trasę, wizerunek".

Co on ma na myśli?

"O zmianie wizerunku wolałbym nie mówić, zanim tego nie zrobię. Obetnę włosy, to będzie największa zmiana wizerunkowa"- powiedział na koniec Szpak. 

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach