Legendarny Dorian Gray z książki Ocsara Wilde'a sprzedał duszę diabłu, by zachować swój piękny i młody wygląd na wieczność. Czy poniższe panie - gwiazdy polskiego show-biznesu zrobiły to samo? Prawdopodobnie nie, jednak patrząc na nie, można faktycznie odnieść takie wrażenie.

Agnieszka Wagner

Agnieszka Wagner
Agnieszka Wagner

Dziś 50-letnia aktorka wciąż zachwyca swoją retro urodą. Artystka idealnie wpasowująca się w klimat kina lat 60. wie, że jej wygląd może dziś nie jest w modzie, lecz właśnie to sobie ceni.

Urszula Dudziak

Urszula Dudziak
Urszula Dudziak

Patrząc na tą zjawiskową i enrgiczną piosenkarkę naprawdę trudno uwierzyć, że ma ona już 77 lat. Jaki jest więc jej sekret na świeży wygląd? Odpowiedź jest prosta! Są to sport i zdrowe odżywianie. Wokalistka codziennie skacze na skakance, chodzi na fitness i gra w tenisa. Dobrą formę zawdzięcza też odpowiedniej diecie bez mięsa, nabiału i białej mąki.

Popularne wiadomości teraz

Monika Mrozowska urodziła! Jej mąż pokazał pierwze zdjęcie dziecka

Nowa dziewczyna Piotra Żyły dopiekła Justynie Żyle. Afera wisi w powietrzu

10 faktów o Dagmarze Kaźmierskiej, których nie znacie

Pojawiło się pierwsze zdjęcie córeczki Dawida Kubackiego. Zuzanna jest urocza

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka
Grażyna Torbicka

61-letnia dziennikarka to synonim stylu, klasy i elegancji. Prezenterka przyznaje, że w dużej mierze to zasługa... genów, które odziedziczyła po mamie, Krystynie Losce, jednak oprócz tego trenuje ona jogę i stara się zdrowo jeść, unikając między innymi przetworzonej żywności.

Jennifer Lopez w całkowicie nowej fryzurze! Piosenkarka zaszalała z okazji nowego roku

Beata Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz
Beata Tyszkiewicz

Ikona polskiej kinematografii żyje zupełnie odwrotnie niż mówi to jej uroda. Unika bowiem zabiegów upiekszających, nie odmawia alkoholu czy papierosa, a oprócz tego nie zwraca uwagi na swoją dietę. "Czy jest coś lepszego od schabowego z młodą kapustką? A przecież schabowego na parze nie zrobię!" - wyznała arystokratka w jednym z wywiadów.

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak
Grażyna Wolszczak

Ta 62-letnia aktorka dzięki swojemu pięknemu usmiechowi i modnym wizerunku wciąż wygląda oszałamiająco. Artystka nie ukrywa jednak, że korzysta ona z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Jak widać - robi to bardzo umiejętnie.

Danuta Stenka

Danuta Stenka
Danuta Stenka

Aktorka ma 59 lat, ale jej wizerunek wciąż robi wrażenie. Jest wyrazista i stylowa. Jak przyznała jednym z wywiadów - stara się zdrowo jeść i ćwiczyć, ale nie zawsze jej to wychodzi, bowiem jest dużym łasuchem.

Jakie imiona dla dzieci będą modne w 2021 roku? Oto ranking

Grażyna Szapołowska

grażyna Szapołowska
grażyna Szapołowska

Zbliżająca się do "70" aktorka niezmiennie zaskakuje nas swoją klasą i gracją. Ponoć jej ulubioną aktywnością, pozwalającą zachować jej dobrą kondycję i figurę są długie spacery z psem.

Aneta Kręglicka

aneta kręglicka
aneta kręglicka

Patrząc na tą zjawiskową 55-latkę nie ma się wątpliwości, że przed laty zupełnie zasłużenie wygrała tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie. I choć bez wątpienia, jej wygląd jest również zasługą medycyny estetycznej, trzeba przyznać, że swoją urodę poprawia w sposób przemyślany. Efektem tego wygląda na co najmniej 20 lat młodszą.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach