Po tym strasznym wydarzeniu, które zdarzyło się u Agnieszki Starak-Woźniak, kobieta przestała publicznie się pokazywać i udziełać różnych wywiadów. Gwiazda całkowiecie się zamknęła i zrezygnowała nawet z pracy w programie Ameryka Express, gdzie ciągłe była prowadzącą. Już stało wiadomo, kto zastąpi jej miejsce. O tym więcej czytaj w naszym artykułe. 

Edyta Górniak została zatrzymana przez policję

Polska prezenterka Agnieszka Starak-Woźniak

Po śmierci męża Piotra Staraka, Agnieszka jeszcze długo nie pojawiała się w sieciach społecznościowych, aż dopóki nie wystawiła post w swoim Instagram, gdzie podziękowała wszystkich za wspieranie w ten trudny dla niej czas. 

Póżniej zdecydowała się udzielić pierwszy swój wywiad telewizyjny w programie Dzień dobry TVN, gdzie opowiadała o swoim uczestnictwie w filmie swojego męża, którego nie zdąrzył skończyć "Ukryta gra".

Popularne wiadomości teraz

Znani rodzice, którzy wychowują ciężko chore dzieci. Ich życie jest trudniejsze, niż myśleliśmy

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z dzieciństwa z mamą. Są one bardzo podobne!

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Ostatnio pojawiła się w wernisażu "Realizm istotny", organizowamy przez swoich teściów, Annę Woźniak-Starak i Jerzego Staraka. Gwiazda ubrała długą, czarną sukienkę, na którą nałożyła takiego samego koloru marynarkę. Natomiast poszczegółną uwagę zwrócono na jej fryzurę. Codziennie Agnieszka ma wyprostowa włosy, a na ten raz one byłi delikatnie zakręcone. Musimy sie przyznać, że polska celebrytka wyglądała bardzo zjawiskowo i taka niewielka zmiana bardzo dla niej pasuje.

Agnieszka Starak-Woźniak ma nową fryzurę

Agnieszka Starak-Woźniak wyszła w świat

 Poznaliśmy ulubioną parę show-biznesu

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym, jak Agnieszka Starak-Woźniak otrzymała nowe miejsce pracy.  Media rozpisują się również o ważnych decyzjach, jakie od Nowego Roku zamierza wcielić w życie znana dziennikarka. Oficjalnie wiadomo, że wraz z początkiem Roku Agnieszka rozpocznie pracę w radio. Prezenterka otrzymała swój program, który porusza przede wszystkim tematy bliskie kobietom. O tym więcej czytaj w naszym artykułe.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com