Dominik Abus od trzech edycji zasiada na kanapie z Krzysztofem Radzikowskim w znanym i lubianym programie "Gogglebox". Zadaniem uczestników jest komentowanie tego co widzą na ekranach swoich telewizorów.

Pomysły na życzenia noworoczne dla bliskich, przyjaciół i znajomych

Mimo, że program wydaje się niepozorny i chwilami infantylny to przyniósł on uczestnikom dużą popularność.

Dokładnie tak samo stało się z Dominikiem, który jak otwarcie przyznał nigdy nie sądził, że stanie się osobą medialną. Jakiś czas temu bowiem mężczyzna zmagał się z depresją i miewał miesiące, że w ogóle nie wychodził z łóżka. Pewien zbieg okoliczności postawił na jego drodze Igę Muszakowską. To ostatecznie ona wyciągnęła go z depresyjnego stanu. Dominik postanowił dać sobie i światu drugą szansę i dziś jest bardzo szczęśliwym człowiekiem. Tworzy z Izą udany związek i wspólnie wychowują swojego synka, oraz 10 -letnie bliźniaki Igi z poprzedniego związku.

Dominik jeszcze raz postanowił podziękować ukochanej i specjalnie dla niej sprowadzić ze stanów samochód. Zakochany mężczyzna podarował swojej ukochanej oryginalny model Corvetty C7 ZR1.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska pokazała starszą córkę. Fani: "Klara to cały Robert"

Top 3 najbardziej uczciwe znaki zodiaku. Są zawsze szczere i prawdomówne

Podczas imprezy z okazji 4 urodzin mojego wnuka synowa zasugerowała, żebym przepisała swoje mieszkanie na niego, jako jedynego spadkobiercę

Zapomnij o piekarniku: prosty przepis na przepyszne domowe ciasto z 3 składników

To jest najbardziej hardcorowa Corvetta, jaka wyszła. Taki model jest tylko jeden w Polsce. Iga też bardzo lubi sportowe samochody. Jak zobaczyła tę Corvettę, to była wniebowzięta.

Abus stwierdził, że jego ukochana prowadzi auto jak facet. Jest za kierownicą pewna, ale bardzo rozważna. Stwierdził też, że mimo, że auto przypadło mu do gustu to on zdecydowanie woli jeździć koparkami na budowie.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła