Edyta Górniak to 48 letnia gwiazda polskiej muzyki. Jest dorosłą lkobieta, matką. Niestety dzieciństwo Edyty nie było usłane różami. Nie ma miłych wspomnień, wręcz odwrotnie . Ojciec gwiazdy zostawił ja i jej mamę, a ojczym bił i poniżał. we wczesnej młodości  miało dojść  nawet do molestowania gwiazdy  przez jej kolegę. Miała uraz do swojej matki, że nie broniła swojej córki. Edyta mimo, to coraz częścioej mowi o tym jak ważna jest umiejętność przebaczania bliskim.

Ja jestem przyzwyczajona do tego, że sobie radzę sama, ale w sobie. Wszystkiego doświadczyłam: upokorzenia, okradzenia, gwałtu... Tak, gwałtu..

Okres Świąt i nowa era Wodnika natchnęła Edytę do tego by zaapelowac do fanów. WEygląda na to, że potzrebowała swego rodzaju oczyszczenia oraz przebaczyła ludziom, którzy zrobili jej krzywdę.

Mateusz Damięcki po raz drugi został ojcem!

Prawdopodobnie większość z was miała potworne, traumatyczne przeżycia w dzieciństwie. Przez brak miłości, odrzucenie, porzucenie, gwałty, wykorzystywanie, odpychanie, wszelkie różne... Każdy z was, kto to przez przeszedł i wziął z tego siłę i mądrość... nie miejcie już o to żalu. Wyrzućcie ten żal o trudne, traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa czy dorastania. Wyrzućcie to na śmietnik, bo to już wypełniło swoją rolę, tego już nie ma. To wam miało pokazać, na ile jesteście silni – mówiła w swojej relacji na Instagramie. – Wybaczcie wszystkim, którzy was skrzywdzili. Oni byli zapewne naprowadzani przez siły ciemności, przez diabła, jeśli ktoś woli mówić na skróty. Bo wtedy, kiedy jesteśmy dziećmi, łatwo ukraść naszą duszą, obudzić w niej chęć mszczenia się przez całe nasze życie za to, jakie mieliśmy dzieciństwo. A my się nie musimy mścić. Trzeba wybaczyć wszystko, co było, iść do przodu. Podziękować za te trudne doświadczenia i samemu sobie, że jesteśmy tak mocni, że nawet tak traumatyczne rzeczy, które miały nas złamać i wyrwać nam serce, i złamać naszą duszę, i załamać nas na całe życie... że tego się nie udało zrobić. Więc podziękujcie sobie i podziękujcie Bogu, że dał wam tyle siły

Popularne wiadomości teraz

22-letnia córka Pawła Królikowskiego całkiem unika mediów. Jak teraz wygląda Julia i czym się zajmuje? (ZDJĘCIA)

Nowa dziewczyna Piotra Żyły dopiekła Justynie Żyle. Afera wisi w powietrzu

Agnieszka Woźniak -Starak opublikowała zdjęcie bez makijażu. Fani zwróciły uwagę na jeden piękny szczegół

Mąż powiedział żonie, że ona się zestarzała. Oto co odpowiedziała mądra kobieta…

 

Więcej ciekawych artkułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach