Śmierć księznej Diany była ogromną stratą w wielu dziedzinach. Pozostawiła pustkę w sercach swoich synów. Jednak wiele ich nauczyła, i tradyche jakie im przekazała są celebrowane do dzisiejszego dnia. Książę William oraz książę Harry mają kilka własnych zwyczajów, które pokazują, że książęta pamiętają o swojej mamie.

Do momentu śmierci księżnej, William i Harry mieszkali razem z matką w pałacu Kensington. Po  wypadku książęta przenieśli się do pałacu St. James.Po osiągnięciu pełnoletności wrócili do wcześniej zamieszkiwanych apartamentów.

Lech Wałęsa szczerze wypowiedział się na temat swojego zdrowia

  1. Diana przed narodzinami Williama przygotowując dla niego pokoik dziecięcy zwróciła się o pomoc do firmy Dragon’s Of Wall Street . Niesamowite, że po 30 latach William oraz Kate urządzając pokój dla syna Georga   zwrócili sie o pomoc do tej samej firmy.
  2. Kiedy bracia byli mali ich jedna z 4 opiekunek była Jessie Webb. W momencie gdy  urodził się książe Georgeł, William i Kate zdecydowali się zatrudnić 71-letnią nianię, zanim zatrudnili pozostałe opiekunki.
  3. Nawet styl ubierania księcia George’a jest niemalże identyczny do tego z młodzieńczych lat Williama. Ciuszki księcia projektowane są przez Rachel Riley , która tworząc projekty, kieruje się tym jak księżna Diana ubierała swoich synów.
  4. Przy wyborze matki chrzestnej Williama, księżna Diana postanowiła wybrać swoją przyjaciółkę księżną Westminster. Gdy urodził się książe George, rodzice poprosili syna księżnej by został jego ojcem chrzestym.
  5. Większość ważnych zdjęć Diany było wykonanych przez fotografa Mario Testino . William,  i Harry poprosili go, aby wykonał zdjęcia podczas ich 21. urodzin. Kate oraz William wynajęłi tego samego fotografa do robienia portretów zaręczynowych, a także do uwiecznienia na fotografiach chrztu księżnej Charlotte.
  6. Księżna Diana bardzo udzielała się w kcjach charytatywnych. Synowie również pomagają. William stał się patronem szpitala Royal Marsden centurm pomocy dla osób bezdomnych Centrepoint. Harry wspiera ludzi z HIV.
  7. Książe William podarował  Dianie złoty zegarek od Cartiera.  Przekazał go potem swojej żonie .

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Popularne wiadomości teraz

Jak wyglądała najbardziej utytułowana księżna świata w młodości (ZDJĘCIA)

Agnieszka Woźniak -Starak opublikowała zdjęcie bez makijażu. Fani zwróciły uwagę na jeden piękny szczegół

Szczęśliwy poratunek: facet myślał, że schronił szczeniaka, a okazało się, że to jest dzikie zwierzę (ZDJĘCIA)

10 cech charakteru każdego ze znaków zodiaku

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach