Rodzina królewska intensywnie przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. Nie tylko londyńskie ulice, ale przede wszystkim Pałac Buckingham i Zamek w Windsorze zdobią kolorowe światełka, ozdoby i gigantyczne choinki. Jedną z bożonarodzeniowych tradycji jest także wspólne gotowanie. Tym razem do konkurencji stanęła książęca para.

Księżna Kate i książę William swoje kulinarne talenty mogli zaprezentować BBC - A Berry Royal Christmas. W trakcie programu podziękowali wszystkim, którzy włączają się w pomoc charytatywną. Właśnie pomoc potrzebującym stała się inspiracją do wspólnego gotowania i opowieści o tradycjach i historiach związanych z ich życiem.

Skandal w krółewskiej rodzinie. Czemu Kate Middleton źle zachowuję się ze swoim mężem?

Nie zabrakło także rywalizacji, w której małżeństwo miało przygotować bożonarodzeniowy deser, który miał być poczęstunkiem na przyjęciu po emisji programu. Z ust zawodników nie schodził uśmiech i choć oboje uwielbiają rywalizację został ogłoszony remis :)

Popularne wiadomości teraz

Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka. Wszędzie jest czysto i pięknie

Nieszczęśliwy wypadek ... Matka najechała autem na swoją 15 miesięczną córeczkę

Znani rodzice, którzy wychowują ciężko chore dzieci. Ich życie jest trudniejsze, niż myśleliśmy

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Księżna Kate zdradziła, że jej mąż jest wspaniałym kucharzem. Podobno najlepiej wychodzi mu przygotowywanie śniadań, choć w okresie studiów nie raz zaskakiwał swoją wybrankę pysznymi obiadami :) Jak to mówią, przez żołądek do serca :)

Nam bardzo podoba się wspólne gotowanie. A Wy Drogie Koleżanki jaką potrawą wigilijną możecie się pochwalić? :)

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com