Agnieszka Chylińska mocno chroni swoją prywatność. Na swoim profilu w mediach społecznościowych nie zamieszcza zdjęć i informacji o swoich bliskich. Od wielu lat związana jest z Markiem, z którym ma troje dzieci.

Dawno temu Chylińska przyznała się w tym, że ma "wyjątkowych" dzieci, które potrzebują szczególnej troski. Mówiła to wszystko w przebraniu i jakoś nie robiła nad tym wielki akcent. Teraz Agnieszka postanowiła powiedzieć o znacznie więcej. 

Jak wiadomo, Chylińska poza tym, że jest piosenkarką tak samo jest pisarką. Wydała już kilka książek dla dzieci. Jedna z nich to "Anka Skakanka", która opowiada o niezwykłej dziewczynce. Ona jest bardzo ruchliwa i ma dużą wyobraźnię, ale jednocześnie nie lubi patrzeć ludziom w oczy i się przytulać. 

Agnieszka Włodarczyk wspomina swoje niełatwe dzieciństwo: "Pamiętam, jak mam zabierała mnie ze sobą do szpitala na dyżury nocne"

Popularne wiadomości teraz

Tragiczny finał morsowania. Zimowa aktywność ma smutny finał

Mąż powiedział żonie, że ona się zestarzała. Oto co odpowiedziała mądra kobieta…

Szczęśliwy poratunek: facet myślał, że schronił szczeniaka, a okazało się, że to jest dzikie zwierzę (ZDJĘCIA)

Teściowa powiedziała, że nie czuje pokrewieństwa z wnuczką. Nie pozwoliliśmy jej ani mieszkać z nami, ani pomagać z wychowaniem dziecka.

"Nie zdradzę wielkiej tajemnicy, mówiąc, że zawsze zawieram w moich książkach postaci, które dobrze znam. W Ance jest więc trochę mnie samej i odrobina moich córek i ich przyjaciół ze szkoły. To jest towarzystwo rozbrykane, czasem nadpobudliwe, potrzebujące uwagi i bardzo kochane" - powiedziała Chylińska w rozmowie z Party.

Także dodała, że "Anka Skakanka" jest bardzo podobna postać do samej Agnieszki Chylińskiej. 

"Sama byłam w dzieciństwie nazywana żywym srebrem. Gdyby według dzisiejszych standardów próbowano mi w latach 70. wystawić diagnozę, to przypisano by mi pewnie wiele różnych. Dziś na wszystko jest nazwa (śmiech). Brakowało mi książek o dzieciach niezwykłych, wrażliwych, może inaczej odbierających świat, więc zaczęłam pisać". 

Klaudia Halejcio wyśmiewa się z Rosjanek! To mało zabawne

W dodatek gwiazda zdradziła, jak będą wyglądać jej święta w tym roku. Zaznaczyła, że obchodzi ich nie tak, jak większość. 

"Dla jednych to jest rozpacz, dla innych szansa na święty spokój. Nigdy nie byłam fanką sztucznych uśmiechów przy stole wigilijnym. Wierzę, że jeśli z kimś mamy prawdziwie mocną relację, to wiadomo, że nasza miłość nie rozwali się z tytułu chwilowych obostrzeń spowodowanych ochroną zdrowia. Zobaczymy się przecież i uściskamy za kilka miesięcy. Już niedługo"

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach