Edyta Herbuś to znana polska tancerka i osobowość telewizyjna. W swoje 39 lat wygląda perfekcyjnie i seksownie. Znajduje się w związku z Piotrem Bukowieckim. Jak i wiele innych polskich celebrytów gwiazda aktywnie prowadzi swoje social media.

Co będzie z postacią Basi Kurdej-Szatan w serialu "M jak miłość"? Czy wróci się aktorka do planu po narodzinach synka?

Całkiem niedawna pochwaliła się nagraniem sprzed lat. Na Instagramie widzimy, jak 10-letnia Edyta tańczy z Tomaszem Barańskim. Edyta była ubrana w czarne body ze zlotą spodnicą. Złota tasiemka także znajdowała się we włosach. Wtedy dzieci tańczyli do muzyki 90. Nagranie wystawiła z okazji urodzin Tomasza Barańskiego. 

Popularne wiadomości teraz

Top 3 najbardziej uczciwe znaki zodiaku. Są zawsze szczere i prawdomówne

Agnieszka Kaczorowska pokazała pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem: "RośnieMy"

Monika Mrozowska zamieściła pierwsze zdjęcie z synkiem i zdradziła szczegóły swojego porodu: "Nasza droga z Luckiem, nie była taka prosta"

Podczas imprezy z okazji 4 urodzin mojego wnuka synowa zasugerowała, żebym przepisała swoje mieszkanie na niego, jako jedynego spadkobiercę

"To była dyskoteka na obozie tanecznym w Sielpi pod Kielcami... Pamiętam to jak dziś! Mięliśmy po 10 lat. Przyjaźń, miłość, wspólna pasja... ale też lata treningów, ciężkiej pracy, sukcesów, porażek, uniesień, wzruszeń, powrotów i rozstań... Taka przyjaźń jest na całe życie, tyle już razem przeżyliśmy" -zaczęła Edyta.

Dagmara świętuje swój wielki sukces. To jej pierwszy milion!

Dalej złożyła życzenia byłemu partneru:

"Dziś obchodzisz swoje 40-ste urodziny... Aż trudno w to uwierzyć, że od naszego pierwszego wspólnego tańca minęło już 30 lat. To właśnie wtedy zaczęła się nasza wspólna droga. Może to wtedy trenerzy zdecydowali, że będziemy tańczyć razem?!  Nie wiem, ale jestem pewna, że to nie przypadek. Jestem wdzięczna za każdą chwilę. Wiem, że tak miało być, tak musiało być! Jestem bardzo dumna z Ciebie TOMUŚ, życzę Ci by Twój wyjątkowy talent i pasja nigdy nie zgasły. Bądź szczęśliwy przyjacielu" - kończy.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła