Film "Kevin sam w domu" to kultowy hit, którego obejrzenie w święta stało się coroczną tradycją. Historia chłopca, który mierzy się ze złodziejami po tym, jak rodzina przypadkowo zostawia go samego na święta bawi wciąż pomimo upływającego czasu. 

Komedia jest przez nas uwielbiana, jednak losy aktorów, którzy wcielili się w główne postacie nie do końca są kolorowe. Wiadomo, że odtwórca tytułowego Kevina nie poradził sobie z popularnością po filmie. Chłopak pogubił sie i miał poważne problemy z narkotykami. Jednak mał kto wie o tym, co działo się u Johna Hearda - filmowego taty Kevina.

Oto ranking najpiękniejszych kobiet w Europie. Na którym miejscu znalazły się Polki?

Tajmenicza śmierć Johna Hearda

Informacja o śmierci aktora obiegła świat w lipcu 2017 roku. Mężczyzna wówczas przebywał w hotelu Palo Alto, gdzie przechodził rekonwalescencję po urazie kręgosłupa.

Popularne wiadomości teraz

Maja Bohosiewicz pokazała jak wygląda bez doczepianych włosów. Różnica jest spora

Nie do poznania: jak potoczył się los dziewczyny, która urodziła się z ogromnym naczyniakiem jamy nosowej (ZDJĘCIA)

Miłość nie ma wieku: oto polskie pary z największą różnicą w wieku!

Ania Starmach eksponuje swój ciążowy brzuszek. Poród tuż-tuż!

Niestety, personel hotelu po pewnym czasie znalazł Johna martwego. Początkowo twierdzono, że powodem śmierci był zawał, jednak z czasem odchodzono od tej teorii. 

Portal TMZ podał, że dziennikarzom udało się dotrzeć do raportu toksologicznego, z którego wynikało, że w organizmie aktora wykryto różne i liczne substancje odurzające i przeciwbólowe. 

Krzysztof Jackowski przekazał wizję na 2021 rok. Nie wygląda to najlepiej

Oczywiście, według oficjalnych doniesień, przyczyną śmierci był atak serca, jednak okoliczności wskazywały na bardziej zagmatwaną historię.

Kilka miesięcy przed śmiercią aktora, zmarł jego syn w wieku zaledwie 22 lat. Chłopak przedawkował narkotyki. Wiadomo też, że John Heard nie miał dobrych relacji z synem. Aktora pominięto nawet na nekrologu syna.

Portal inquisitir.com zauważył, że śmierć Johna Hearda zwróciła uwagę na jego prywatne relacje, które nie układały się najlepiej. Heard był żonaty trzy razy. Jego pierwsze małżeństwo trało 6 dni, kolejne prawie 10 lat, a trzecie niecały rok. Co ciekawe, to właśnie Sharon Keard, druga żona, z którą John Heard nie miał dobrych kontaktów, poinformowała o jego śmierci. 

Jeste więc wiele doniesień, które wskazują na to, że śmierć aktora nie była przypadkiem. Możliwe, że było to samobójstwo.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem