Film "Kevin sam w domu" to kultowy hit, którego obejrzenie w święta stało się coroczną tradycją. Historia chłopca, który mierzy się ze złodziejami po tym, jak rodzina przypadkowo zostawia go samego na święta bawi wciąż pomimo upływającego czasu. 

Komedia jest przez nas uwielbiana, jednak losy aktorów, którzy wcielili się w główne postacie nie do końca są kolorowe. Wiadomo, że odtwórca tytułowego Kevina nie poradził sobie z popularnością po filmie. Chłopak pogubił sie i miał poważne problemy z narkotykami. Jednak mał kto wie o tym, co działo się u Johna Hearda - filmowego taty Kevina.

Oto ranking najpiękniejszych kobiet w Europie. Na którym miejscu znalazły się Polki?

Tajmenicza śmierć Johna Hearda

Informacja o śmierci aktora obiegła świat w lipcu 2017 roku. Mężczyzna wówczas przebywał w hotelu Palo Alto, gdzie przechodził rekonwalescencję po urazie kręgosłupa.

Popularne wiadomości teraz

Nowa dziewczyna Piotra Żyły dopiekła Justynie Żyle. Afera wisi w powietrzu

Tragiczny finał morsowania. Zimowa aktywność ma smutny finał

Szczęśliwy poratunek: facet myślał, że schronił szczeniaka, a okazało się, że to jest dzikie zwierzę (ZDJĘCIA)

Teściowa powiedziała, że nie czuje pokrewieństwa z wnuczką. Nie pozwoliliśmy jej ani mieszkać z nami, ani pomagać z wychowaniem dziecka.

Niestety, personel hotelu po pewnym czasie znalazł Johna martwego. Początkowo twierdzono, że powodem śmierci był zawał, jednak z czasem odchodzono od tej teorii. 

Portal TMZ podał, że dziennikarzom udało się dotrzeć do raportu toksologicznego, z którego wynikało, że w organizmie aktora wykryto różne i liczne substancje odurzające i przeciwbólowe. 

Krzysztof Jackowski przekazał wizję na 2021 rok. Nie wygląda to najlepiej

Oczywiście, według oficjalnych doniesień, przyczyną śmierci był atak serca, jednak okoliczności wskazywały na bardziej zagmatwaną historię.

Kilka miesięcy przed śmiercią aktora, zmarł jego syn w wieku zaledwie 22 lat. Chłopak przedawkował narkotyki. Wiadomo też, że John Heard nie miał dobrych relacji z synem. Aktora pominięto nawet na nekrologu syna.

Portal inquisitir.com zauważył, że śmierć Johna Hearda zwróciła uwagę na jego prywatne relacje, które nie układały się najlepiej. Heard był żonaty trzy razy. Jego pierwsze małżeństwo trało 6 dni, kolejne prawie 10 lat, a trzecie niecały rok. Co ciekawe, to właśnie Sharon Keard, druga żona, z którą John Heard nie miał dobrych kontaktów, poinformowała o jego śmierci. 

Jeste więc wiele doniesień, które wskazują na to, że śmierć aktora nie była przypadkiem. Możliwe, że było to samobójstwo.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach