Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor już od 18 lat znajdują się w szczęśliwym związku. Ona -aktorka, on -dziennikarz. Razem wychowują dwóch córek. W swoich mediach społecznościowych są zawsze otwarci ze swoją publicznością, dziełą się wszystkim co się da. 

Całkiem niedawna w rozmowie z Vivą para zdradziła, co jest tajemnicą ich tak długotrwałego związku. Udało im się nawet zostać razem podczas pandemii koronawirusu, w momencie gdy większość się rozstawała.

Ola Żebrowska opublikowała niezwykłe zdjęcie z wanny. Fani nie oczekiwali takiego zobaczyć!

Popularne wiadomości teraz

10 nieoczekiwanych powodów, dla których warto mieć psa

Podczas imprezy z okazji 4 urodzin mojego wnuka synowa zasugerowała, żebym przepisała swoje mieszkanie na niego, jako jedynego spadkobiercę

Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, żeby mieć kolejne dziecko. Ponadto bardzo się bałam, że mogę urodzić chorego maluszka

Horoskop miłosny na 2021 rok. Który ze znaków ma szanse znaleźć swoja miłość?

Teraz, po tych wszystkich latach, po prostu się zaprzyjaźniliśmy. Mamy przyjemność z rozmawiania ze sobą, jesteśmy dobrymi kumplami.Na przykład dziś Maciek opowiadał mi o nowych uczestniczkach „TTBZ” tak, jakbym była jego kolegą. Aż go musiałam upomnieć: „Dowbor! Ja jestem twoją żoną!” - powiedziała w rozmowie z mediami Joanna Koroniewska.

Przyjaźń jest głównym elementem w ich związku:

W pewnym wieku kobieta i mężczyzna widzą już, że trawa w innym miejscu jest tak samo zielona. Nie chodzi o to, że Dowbor nie spełnia moich oczekiwań, a ja jego. My już nie walczymy na oślep z wiatrakami. Mimo że bardzo się różnimy charakterami, poglądami i zainteresowaniami, to my się po prostu kumplujemy - stwierdza aktorka. 

Tak samo dodała kilka słów na temat zazdrości:

Nie wiem, czy jesteśmy zazdrośni, ale nie wytrzymalibyśmy w związku 18 lat, gdyby nie było chemii - mówi tylko.

TOP10 zdjęć udowadniających, że psy są najlepszymi przyjaciółmi człowieka

Maciej Dowbor zatem zdradził, jak wygląda ich codzienność:

Jest trochę spięć, dużo się dzieje, czasu jest mało. Dzieci powodują, że mamy mało przestrzeni dla siebie. Ale kiedy już ją mamy, jest fajnie. Ludziom się wydaje, że żyjemy otoczeni służbą i limuzynami, a my jak większość ciężko pracujemy, czasem nawet po 14 godzin na dobę, o 22.00 z hakiem kładziemy dzieci do snu i padamy na kanapę, podpierając się ze zmęczenia nosem. Momentami nie mamy nawet siły wejść w romantyczną sytuację. Dzieci to najwspanialsze, co nas spotkało, ale nie jest tajemnicą, że bycie rodzicem sprawia, że masz mniej czasu na bycie parą.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła