Małgorzata Rozenek-Majdan choć niedawno urodziła trzecie dziecko nie zwlania tempa i wciąż angażuje się w nowe projekty zawodowe. Mimo to, nie odkłada rodziny na drugi plan i stara się z nimi spędzać każdą wolną chwilę, co chętnie uwiecznia na fotografiach, które potem publikuje w swoich social-mediach.

Aktualnie Małgonia jest przeszczęśliwa z okazji jej najlepszego okresu w roku, a mianowicie świąt. Celebrytka wystroiła już cały dom z tej okazji i trudno znaleźć na Instagramie inny, tak bardzo udekorowany dom na święta. Widać więc, że dekoracje świąteczne są dla Małgosi Majdan bardzo ważne w tym czasie.

Zdjęcie BrzudUli po przemianie wyszło na jaw! Ula Cieplak będzie wyglądać bosko

Wydawać, by się mogło, że celebrytka ma tak piękny dom, że musi się czuć w nim cudownie. Jednak ostatnie doniesienia jednego z informatorów Flesza wskazują na to, że małżeństwo Małgosi i Radka planują zmienić dom, bo obecny jest dla nich... za mały.

Popularne wiadomości teraz

Miss Polski 2020: co wiemy o najpięknieszej Polki?

Syn wyremontował zaniedbane mieszkanie z czasów PRL-u dla swojej matki. Zdjęcia przed i po

10 cech charakteru każdego ze znaków zodiaku

Teściowa powiedziała, że nie czuje pokrewieństwa z wnuczką. Nie pozwoliliśmy jej ani mieszkać z nami, ani pomagać z wychowaniem dziecka.

Rozglądają się za nowym, większym domem. Ten, w którym mieszkają, jest pięknym, ale po narodzinach Henia brakuje w nim miejsca, a mały wkrótce będzie potrzebował swojego pokoiku - twierdzi osoba z otoczenia Majdanów

Zmęczona Dagmara Kaźmierska pracuje nad nowym projektem. To będzie hit

Znalezienie odpowiedniego domu dla tej wesołej rodzinki jednak może być niezwykle trudne, bowiem Małgosia ma ogromne wymagania w tej kwestii. Dwutygodnik podaje, że Rozenek i Majdan chcieliby zamieszkać w okolicach Konstancina. Marzą o domu, który miałby od 250 do 300 metrów kwadratowych. Podobno pragną też, by każdy z ich synów miał oddzielny pokój. Oprócz tego w nowym mieszkaniu ma znaleźć się także sypialnia dla gości oraz gabinet do pracy.

Dotychczas para nie odniosła się do tych wiadomości, jednak kto wie, czy to nie będą ostatnie święta Majdanów w obecnym domu! W końcu co sobie Małgosia zaplanuje - tak się dzieje.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach