Polska tancerka Ola Jordan od niedawna w swoim wywiadzie podzieliła się informacją, że ze swoim mężem bardzo chcą dziecka. Ale nie wiadomo z jakich przyczyn gwiazda nie mogła zajść w ciąże. 

"Od dawna z mężem opowiadaliśmy o powiększeniu rodziny i zawsze słyszeliśmy pytania, kiedy w końcu to stanie. Nie chcę już mówić, że niedługo...Dlatego postanowiliśmy ujawnić fakt, że choć robimy wszystko, by być rodzicami, po prostu nie mogę zajść w ciążę" - powiedziała Ola w rozmowie z Faktem. 

Małgorzata Kożuchowska szczerze o macierzyństwie

Jurorka Tańca z gwiadzami przyznała się, że bycie matką dla nie jest wielkim marzeniem, które chce, aby się wszystko spełniło. Nie wykluczała gwiazda tak samo procedurę in-vitro.

Ola Jordan ze swoim mężem

Popularne wiadomości teraz

41-letni aktor przegrał walkę z koronawirusem. Osierocił 11-miesięcznego synka

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

"Bardzo chcielibyśmy, żeby po naszym domu biegała nawet gromadka dzieci. Nasi rodzice też bardzo chcą być już dziadkami" - mówiła Ola Jordan.

W przedzień świąt, marzenie Oli Jordan i jej męża się spełniło. Para czeka na pojawienie dziecka. Dodatkową ciekawą szczegółę tego stała informacja o tym, kto narodzi się. Ola Jordan będzie miałą dziewczynkę!

Ola Jordan zdradziła płeć dziecka

"Byliśmy bardzo zdenerwowani podczas przeprowadzenia metody in-vitro, nie chcieliśmy niczego zgadywać...Teraz wiemy, że to mała dziewczynka i po prostu czuję się bardzo szczęśliwo" - powiedział przyszły tato i mąż tancerki James. 

Radosnie skomentowała to tak samo i sama tancerka. 

"Mała dziewczynka to najlepsza rzecz, jaka mogła spotać Jamesa, serio. On nie da jej spokoju" - przyznała się Ola. 

Ida Nowakowska komentuje pomysł płacenia kartą w kościele

Życzymy dużo zdrowia młodej mamie! Jeszcze raz wielkie gratulacje!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jajk Małgorzata Majdan jest w trzeciej ciąży. O tym teraz mówi cała Polska, Małgorzata Rozenek-Majdan jest w trzeciej ciąży. O tym napisał jej mąz Radosław Majdan. W swoim Instagram szczęśliwy mężczyzna nie zmógł ukryć to w tajemności. O tym czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com