Małgorzata Socha jest uznawana za jedną z najlepiej zarabiających w Polsce aktorek. Jej liczne kampanie reklamowe i angaże w serialowych hitach takich jak: "BrzydUla", czy "Przyjaciółki" sprawiły, że gwiazda prawdopodobnie nie straciła zbyt wiele ze względu na pandemię koronawirusa.

Aktorka jednak nie tylko jest wziętą celebrytką, ale też od 12 lat jest szczęśliwą żoną. Gwiazda w 2008 roku poślubiła Krzysztofa Wiśniewskiego. Jej mąż nie jest z branży show-biznesu. Mężczyzna jest bowiem inżynierem środowiska. Co ciekawe para poznała się, gdy aktorka miała zaledwie 16 lat! 

ślub Małgorzaty Sochy i Krzysztofa Wiśniewskiego

Jak podaje "Świat i Ludzie", Krzysztof Wiśniewski - choć dziś zakochany i szczęsliwy w mąłżeństwie - w młodości nie spieszyło mu się do ślubu i to młoda aktorka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i przyspieszyć rozwój wydarzeń.

Życiowy partner aktorki już dwa lata był jej narzeczonym i z nią mieszkał… ale wcale nie spieszyło się mu do ołtarza. Pani Małgorzata za to chciała zostać żoną. Sama więc znalazła weselną salę i zarezerwowała termin. Ukochanemu dała czas na decyzję o ślubie do… następnego ranka. Na szczęście on powiedział: tak! – czytamy w magazynie

Popularne wiadomości teraz

Kim była pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka

Jak mieszka Maryla Rodowicz? Jej dom wykonany w nietypowym stylu

Anna Lewandowska pokazała, jak bawi się ze swoimi córkami: "Weszły mi na głowę"

Identyczne siostry trojaczki wyrosły na identyczne piękności

Jak widać, parter Małgorzaty Sochy musiał się zgodzić na ślub, bowiem po dziś dzień są razem. Jednak aż trudno sobie wyobrazić, co by było gdyby aktorka nie wzięła spraw w swoje ręcę. Może zdążyliby się rozstać i dziś byliby zupełnie innymi ludźmi!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem