Każda z nas z pewnością ma swój typ urody faceta, który ją zachwyca. Jednak to nie stoi na przeszkodzie różnym serwisom i organizacjom, by robić swoje "rankingi". I tak serwis fillgap.news przygotował zestawienie oparte nie tylko na urodzie, ale także umięśnienia i sposobu bycia panów, którzy zasłużyli na miano "przyzstojniaków 2020".

Kto w tym roku zasłużył na takie wyróżnienie?

Miejsce 10 Robert Pattinson

„Ten przystojny aktor urodził się 13 maja 1986 roku. To, co czyni go jednym z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, to jego hipnotyzujące oczy, które wystarczą, by doprowadzić każdą dziewczynę do szaleństwa”.

Miejsce 9 Brad Pitt

Popularne wiadomości teraz

Stawki na prezent z okazji komunii świętej

Joanna Koroniewska pokazała trzyletnią córkę Helenę. Fani: "Cudne oczka"

Żona Sławomira jest w ciąży? Magdalena "Kajra" opublikowała zdjęcie z brzuszkiem

Majowy ślub to miłości grób: dlaczego nie warto brać ślubu w maju?

„Bez wzmianki o tym 56-letnim amerykańskim aktorze lista 10 najprzystojniejszych mężczyzn świata nie byłaby kompletna. Brad Pitt ma bardzo atrakcyjne oczy i głęboki, cudowny, męski głos”.

Miejsce 8 Bradley Cooper

„Ten idealny, przystojny mężczyzna ma błękitne jak ocean oczy i swoim uwodzicielskim uśmiechem potrafi odegrać każdą rolę. Znalazł się na liście Najseksowniejszych żyjących mężczyzn magazynu „People” w 2011 roku”.

Miejsce 7 Henry Cavil

„Odtwórca roli Wiedźmina oraz Supermena ma niesamowitą muskulaturę i wyraźnie zarysowaną linię żuchwy, co czyni go jeszcze bardziej męskim”.

Miejsce 6 David Beckham

„Słynny piłkarz był kiedyś uznany jako najseksowniejszy żyjący mężczyzna i po spojrzeniu na niego, w dalszym ciągu nikt nie może się z tym nie zgodzić”.

Miejsce 5  Ian Somerhalder

"Ten wysoki i przystojny aktor urodził się 8 grudnia 1978 roku. Karierę rozpoczął w wieku 12 lat. Stał się popularny dzięki roli w „Pamiętnikach wampirów”. Oprócz niesamowitego wyglądu, Somerhader ma również… bardzo seksowne włosy”.

Miejsce 4  Omar Borkan Al Gala

„Urodzony 23 września 1989 roku w Bagdadzie w Iraku Omar Borkan Al Gala to poeta, aktor i sensacja internetowa; jeden z mężczyzn, którzy byli zbyt seksowni jak na Arabię Saudyjską. Był najbardziej podziwianym przystojnym facetem na Bliskim Wschodzie przez kobiety. A teraz jest jednym z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie”.

Miejsce 3  Chris Evans

„Chris urodził się 13 czerwca 1981 roku w USA. Jest oszałamiającym facetem o niesamowitym wyglądzie, który stawia go na szczycie listy najprzystojniejszych mężczyzn na całym świecie. Najbardziej imponującą i pociągającą cechą są jego niebieskie oczy”.

Miejsce 2  Tom Cruise

„Cruise to jeden z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Urodził się 3 lipca 1962 roku, ale nie ma to w jego przypadku znaczenia. Kobiety z całego świata szaleją za jego czarującym wyglądem i wytworną osobowością”.

Miejsce 1  Hrithik Roshan

„Najprzystojniejszy mężczyzna świata. Szał wielu indyjskich dziewcząt - Hrithik jest najbardziej znanym aktorem Bollywood. Urodzony 10 stycznia 1974 roku w Indiach, jest najbardziej rozpoznawalnym aktorem i tancerzem. Roshan zasługuje na miejsce w pierwszej dziesiątce ze względu na swoją czarującą osobowość”.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem