Wybitny reżyser i aktor Paweł Królikowski był ulubionym przez większość Polaków. Przez długi czas walczył z ciężką nieurologiczną chorobą, która w końcu otrzymała nad nim zwycięstwo. Zmarł on w lutym 2020 roku. Po sobie zostawił ukochaną żonę Małgorzatę Ostrowską -Królikowską i pięcioro dorosłych dzieci.

Magdalena Schejbal pokazała odważny kadr z łóżka. Poszczególną uwagę zwrócono na jej nóżki

Paweł Królikowski

Antek Królikowski wspomina swojego ojca

Po tym, jak nie stało ukochanego ojca, Antoni całkowicie przedefiniował swoje życie. Stał bardziej poważny i odpowiedzialny. Ciągle pomagał swojej mamie i zawsze znajdował się obok niej. W ostatnim wywiadzie Antek boleśnie wspomina swojego ojca. Zdradził, że po upływie czasu nadal jest mu ciężko.
 
Po tej stracie czuję się jak dziecko, które tęskni za tatą. Potrzeba mi więcej czasu, żeby się jakoś od tego odbić. To jeszcze boli -powiedział w rozmowie z miesięcznikiem Twój Styl.
 
Paweł Królikowski był dobrym doradcą dla swoich dzieci. Zawsze mógł udzielić dobrej rady.

Teresa Lipkowska przez lata ukrywała rodzinny dramat!

View this post on Instagram

W zeszłym roku, jechaliśmy razem z Tatą do Kudowy Zdroju, przygotowywać 4. Edycje Festiwalu Kultury Polskiej i Czeskiej CZPL @festival_czpl . W tym roku chcemy wraz z rodziną zachować tradycje festiwalu, który wymyślił Ojciec a wydarzenie zmienia nazwę na Festiwal CZPL im. Pawła Królikowskiego. W ostatni weekend lipca w Kudowie Zdroju w kinie samochodowym a także kudowskim teatrze, pokażemy filmy z udziałem Taty. Przygotowujemy też film-koncert z udziałem artystów związanych z Ojcem i ideą festiwalu. Planowany jest coroczny konkurs piosenki polskiej i czeskiej a także inne atrakcje możliwe do zrealizowania w obecnej rzeczywistości. Więcej informacji na stronie @festival_czpl... Gdziekolwiek teraz jedziesz Tato, wierzę że masz się dobrze! Szerokiej drogi! Do zobaczenia w Kudowie! 🐰🙏 #dzienojca #tato #pawełkrólikowski #festiwalczpl 🇨🇿🇵🇱

Popularne wiadomości teraz

Podczas imprezy z okazji 4 urodzin mojego wnuka synowa zasugerowała, żebym przepisała swoje mieszkanie na niego, jako jedynego spadkobiercę

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem. Henio ma już 4 miesiące

Horoskop słabości: jakie nałogi ma każdy ze znaków zodiaku?

Horoskop miłosny na 2021 rok. Który ze znaków ma szanse znaleźć swoja miłość?

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

Brak mi taty często, zwłaszcza gdy potrzebuję drogowskazu, rady. Zawsze mogłem do niego zadzwonić. Prosto z mostu mówił, co myśli. Łapię się czasem na tym, że sięgam po telefon i… wciąż mam jego numer w „ulubionych”. Nie umiem go wykasować. Często zastanawiam się: „Co by tata powiedział?”
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach