Marta Wiśniewska była drugą z kolei żoną Michała Wiśniewskiego. Jej kariera była prawdopodobnie największa, porównując dotychczasowe dokonania pozostałych żon piosenkarza. Marta zwana "Mandaryną" próbowała swoich sił w śpiewaniu, jednak od czasu pamiętnego występu w Sopocie, kiedy to musiała śpiewać na żywo - wydało się, że niestety brakuje jej talentu wokalnego - powróciła do kariery tanecznej.

Marta i Michał Wiśniewscy, z czasów kiedy jeszcze byli razem

Mało kto o tym wie, ale Mandaryna choruje na ciężką dolegliwość. Była żona Michała Wiśniewskiego ma cukrzycę typu I, a dowiedziała się o niej będąc w ciąży. Tancerka portalowi w jednym z wywiadów wyznała, czym dziś dla niej jest ta choroba.

Jest moją koleżanką, z którą się nigdy nie rozstanę. To choroba, która nas dyscyplinuje, wymaga poznania siebie i zadbania o siebie — powiedziała dla Wprost.

Przypomnijmy, że cukrzyca typu I jest chorobą niezależną od naszego trybu życia. Może ona dopaść każdego i często wykrywana jest ona już w wieku dziecięcym. Chorzy muszą podawać sobie insulinę, a pod chorobe podporządkowują sobie całe życie. Bardzo ważne bowiem jest to, kiedy insulinę podajemy. Trzeba uważać na to, by przypadkiem nie podać jej w sytuacji, kiedy nie jest nam potrzebna, a więc gdy mamy niski poziom glukozy. Z kolei nie podanie jej, kiedy poziom glukozy jest niebezpiecznie wysoki - także jest dla chorych groźne.

Popularne wiadomości teraz

Monika Mrozowska urodziła! Jej mąż pokazał pierwze zdjęcie dziecka

Jak wyglądała najbardziej utytułowana księżna świata w młodości (ZDJĘCIA)

Syn wyremontował zaniedbane mieszkanie z czasów PRL-u dla swojej matki. Zdjęcia przed i po

Teściowa powiedziała, że nie czuje pokrewieństwa z wnuczką. Nie pozwoliliśmy jej ani mieszkać z nami, ani pomagać z wychowaniem dziecka.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach