Joanna Krupa -polsko-amerykańska modelka. Na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Prawie cały swój czas poświęca na rodzinę, w szczególności na wychowywanie dziecka. Rok temu po raz pierwszy stała mamą, urodziła córkę Ashę. Dziewczynka jest najbardziej słodkim dzieckiem polskiego show-biznesu, które kradnie serca setki Polaków.

Roksana Węgiel z totalnie nową fryzurą! To kontrowersyjny pomysł, jak na nastolatkę

Popularne wiadomości teraz

Agnieszka Kaczorowska pokazała pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem: "RośnieMy"

Blanka Lipińska eksponuje swoje ciało w stroju kąpiełowym. Figurą pisarki zachwyca się każdy Polak!

Monika Mrozowska zamieściła pierwsze zdjęcie z synkiem i zdradziła szczegóły swojego porodu: "Nasza droga z Luckiem, nie była taka prosta"

Podczas imprezy z okazji 4 urodzin mojego wnuka synowa zasugerowała, żebym przepisała swoje mieszkanie na niego, jako jedynego spadkobiercę

W swoich mediach społecznościowych Joanna Krupa dzieli się zdjęciami swojej małej córeczki, częściej niż fotografiami samej sobie. Ze swoim mężem, biznesmenem Douglasem Nunes, oddają całą swoją miłość do kochanej córki Ashy Leigh. Całkiem niedawna Joanna Krupa opublikowała miłe zdjęcie męża i córki. Na foto widzimy jak mężczyzna razem z dzieckiem leży na kanapie. Śliczna Asha Leigh patrzy w obiektyw kamery.
 
W domu ❤️ @ nunes451 mała dziewczynka tatusia -napisała Joanna Krupa.

Pod zamieszczonym zdjęciem nie zabrakło komentarzy od fanów:
 
"Uwielbiam Was za tą naturalność, normalność, gdy inni tak pozują, wymyślają...", " Najpiękniejszy widok😍ojciec i córeczka", "Kocham", "Uwielbiam".
 
Joanna Krupa pozuje w odważnym stroju. Modelka nawet po narodzinach córeczki nadal wygląda zadbanie i seksownie. Ostatnio gwiazda opublikowała zdjęcie, gdzie zaprezentowała się w seksownym body. Była to reklama marki bielizny, w której Krupa jest twarzą. Kontynację czytaj w naszym artykule. 
 
Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła