Jarosław Bieniuk z Anną Przybylską tworzyli dobrą parę. Owocem ich związku to trójka dzieci: Oliwia, Szymon i Jaś. Po tym, jak Ania zmarła, Bieniuk przez długi czas był sam. Żadna kobieta nie w stanie była zastąpić kochaną Przybylską.

Dominika Gwit pokazała swoją mamę. Aż trudno uwierzyć, że to nie jest jej siostra

Przez jakiś czas był związany z blogerką Martyną Gliwińska, która nawet urodziła mu dziecko. Natomiast ta historia nie skończyła się "Happy endem". Rozstali się. Obecnie obok sportowca znajduje się nowa dziewczyna. Jej jest modelka - Zuzanna Pactwa.

Jarosław Bieniuk ma swoje konto na Instagramie. Tam nie za bardzo pokazuje wszystkie szczegóły swojego życia, ale czasami może coś zademonstrować. Tak, na przykład ostatnio uchwycił moment, w którym jego syny Szymon i Jaś grali w szachy. W tym możemy zobaczyć, jakie dorosłe już chłopaki!

Jarosław Bieniuk pokazał swoich dorosłych synów
 
Tak samo czytaj o tym, jak ostatnie nagranie Ani Przybylskiej. Anna Przybylska była jedną z najbardziej utalentownych aktorek w Polsce. Jeszcze jako nastolatka zaczęła swoją karierę w aktorstwie. W 1997 odgrywając postać „Suczki” pojawiła się w filmie Radosława Piwowarskiego Ciemna strona Wenus z 1998. W tym samym roku zadebiutowała w telewizji rolą Marylki w serialu Złotopolscy. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Filip Bobek pochwalił się piękną żoną! Złożył jej życzenia urodzinowe

2. Zmysłowa Jennifer Lopez pokazała kadr z łóżka. 51-letnia gwiazda znowu robi wielkie wrażenie

3. Mandaryna zmieniła swoją fryzurę. Efekt przemiany pokazała swojej publiczności

4. Oto imiona kobiet, które najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

5. Podobna do taty czy mamy? Maja Hyży pokazała twarz córeczki.