Dzieci to są kwiatki w naszym życiu. Dają nam miłość, radość, szczęście. W tym momencie, gdy pojawiają się, wszystko nagle się zmienia dookoła. Modelka Joanna Krupa rok temu po raz pierwszy stała mamą. Ze swoim mężem Douglasem Nunes powitała córkę, której imię Asha Leigh. Z pojawieniem się dziecka w rodzinie, całe życie Krupy całkiem się zmieniło. W jej mediach społecznościowych zaczęliśmy widzieć dużo zdjęć córki, jak to tej pory była tylko praca modelki. Asha Leigh jest to najbardziej słodkie dziecko w polskim show-biznesie.

Fotobank GettyImages

Maja Hyży pozuje bez odzieży. Celebrytka zamieściła odważne zdjęcie

Joanna Krupa uczy Ashę języka polskiego

Jasna rzecz, że Asha, która urodziła się w Ameryce będzie posługiwać się bardziej językiem angielskim, natomiast i o polskim nie warto zapominać. Modelka Joanna Krupa zadbała o to, aby jej córka też uczyła ten język. W swoich mediach społecznościowych opublikowała miłe nagranie, gdzie pokazała, jak uczy córkę języka. Na nim widzimy, jak mała Asha bawi się z nową zabawką.

Pod zamieszczonym postem nie zabrakło komentarzy od fanów:
 
ale ona słodka po tobie joanna piękności rośnie
Ale słodkie
Uwielbiam ja, cudowna jest 
 
"Jakie anioły”: jak wygląda mama najpiękniejszych dzieci na świecie. W tej chwili najpiękniejsze dzieci są uważane siostra z bratem - Dmitrij i Violochka. To dzięki swojemu anielskiemu wyglądowi podbiły najmodniejszych projektantów z całego świata. Mimo młodego wieku dzieci współpracują z najbardziej znanymi markami. I to jest zasługa ich matki. Kiedy jednak sama była modelką nie odniosła sukcesu, a jej dzieci kontynuowały jej dzieło i odniosły niezwykły sukces.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem