Cezary Pazura jest to znany polski aktor. Zagrał w takich filmach, jak:V.I.P.PsyPolska śmierćPsy 2. Ostatnia krewNic śmiesznegoTatoKilerSaraSzczęśliwego Nowego JorkuSztosKiler-ów 2-óchAjlawjuChłopaki nie płacząE=mc²Kariera Nikosia DyzmyShowSztos 2, Psy 3. Trzykrotnie żonaty. Pierwsza żona Żaneta, z która Cezary ma córkę Anastazję. Gruga żona Weronika Marczuk. Z nią rozstał się w 2007 roku. Obecnie jest mężem młodszej o 26 lat Edytę Zając, z którą ma trójkę dzieci:  Amelię, Antoniego Józefa i Ritę. 

Joanna Krupa pozuje w odważnym stroju. Fani piszą: "Ulala jaka laseczka"

Cezary Pazura zdradził, ile zarabia aktor w czasie pandemii

Ostatnio polski aktor zdradził ile zarabią aktorzy w czasie panującej pandemii. Na swoim kanalie Youtube zdradził wszystkie szczegóły:
 
Ja już mówiłem o zarobkach aktorów. Nawet więcej niż trzeba, bo mi koledzy zwrócili uwagę, że nie wolno takich rzeczy mówić, bo to jest tajemnica. Aktor dostaje zlecenia, to się nazywa kontrakt i proponują ileś tam pieniędzy za dzień zdjęciowy. Teraz jest COVID, więc proponują dwa razy mniej.
Dalej podał przykład aktorów, który tak samo mają małe zarobki:
 
Generalnie aktorzy upierają się przy swoich stawkach, które sobie tam obliczyli, bo usłyszeli, że "Szyc żąda tyle, ten żąda tyle..." jest Szyc, Więckiewicz, Karolak, Piotrek Adamczyk i ty się musisz tam znaleźć w tym tyglu. Słyszysz legendy, ile oni zarabiają. Potem dzwonisz i pytasz "Ile zarabiasz?" i słyszysz: "Co ty, żartujesz? Przecież to nieprawda" i zostajesz z tym, jak z ręką w nocniku. Koledzy też nie chcą mówić, ile zarabiają, bo po co ja mam wiedzieć.
Tak samo Pazura podzielił się historią, która jest związana z Bogusławem Lindą:

Kiedyś Bogusław Linda założył agencję aktorską, do której się zapisałem i żadnej roli mi nie załatwił, bo rozwiązał agencję. Ja mu powiedziałem: "Boguś, ty jesteś moim agentem, to ja chcę tyle za Psy 2". On tak popatrzył na mnie: "Co ty pie*****sz! Wyżej d**y nie podskoczysz, to jest taki kraj. Masz żądać tyle, ile możesz żądać, a nie jak w Ameryce. Gdzie Ty k***a żyjesz? Opanuj się. Zejdź na ziemię". I tak Boguś ściągnął mnie na ziemię i trwa to do dziś. Wiem, ile mogę poprosić, żeby mnie nie wyrzucili z filmu

Zobacz filmik:

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Filip Bobek pochwalił się piękną żoną! Złożył jej życzenia urodzinowe

2. Zmysłowa Jennifer Lopez pokazała kadr z łóżka. 51-letnia gwiazda znowu robi wielkie wrażenie

3. Mandaryna zmieniła swoją fryzurę. Efekt przemiany pokazała swojej publiczności

4. Oto imiona kobiet, które najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

5. Podobna do taty czy mamy? Maja Hyży pokazała twarz córeczki.