Cezary Pazura jest to znany polski aktor. Zagrał w takich filmach, jak:V.I.P.PsyPolska śmierćPsy 2. Ostatnia krewNic śmiesznegoTatoKilerSaraSzczęśliwego Nowego JorkuSztosKiler-ów 2-óchAjlawjuChłopaki nie płacząE=mc²Kariera Nikosia DyzmyShowSztos 2, Psy 3. Trzykrotnie żonaty. Pierwsza żona Żaneta, z która Cezary ma córkę Anastazję. Gruga żona Weronika Marczuk. Z nią rozstał się w 2007 roku. Obecnie jest mężem młodszej o 26 lat Edytę Zając, z którą ma trójkę dzieci:  Amelię, Antoniego Józefa i Ritę. 

Joanna Krupa pozuje w odważnym stroju. Fani piszą: "Ulala jaka laseczka"

Cezary Pazura zdradził, ile zarabia aktor w czasie pandemii

Ostatnio polski aktor zdradził ile zarabią aktorzy w czasie panującej pandemii. Na swoim kanalie Youtube zdradził wszystkie szczegóły:
 
Ja już mówiłem o zarobkach aktorów. Nawet więcej niż trzeba, bo mi koledzy zwrócili uwagę, że nie wolno takich rzeczy mówić, bo to jest tajemnica. Aktor dostaje zlecenia, to się nazywa kontrakt i proponują ileś tam pieniędzy za dzień zdjęciowy. Teraz jest COVID, więc proponują dwa razy mniej.
Dalej podał przykład aktorów, który tak samo mają małe zarobki:
 
Generalnie aktorzy upierają się przy swoich stawkach, które sobie tam obliczyli, bo usłyszeli, że "Szyc żąda tyle, ten żąda tyle..." jest Szyc, Więckiewicz, Karolak, Piotrek Adamczyk i ty się musisz tam znaleźć w tym tyglu. Słyszysz legendy, ile oni zarabiają. Potem dzwonisz i pytasz "Ile zarabiasz?" i słyszysz: "Co ty, żartujesz? Przecież to nieprawda" i zostajesz z tym, jak z ręką w nocniku. Koledzy też nie chcą mówić, ile zarabiają, bo po co ja mam wiedzieć.
Tak samo Pazura podzielił się historią, która jest związana z Bogusławem Lindą:

Kiedyś Bogusław Linda założył agencję aktorską, do której się zapisałem i żadnej roli mi nie załatwił, bo rozwiązał agencję. Ja mu powiedziałem: "Boguś, ty jesteś moim agentem, to ja chcę tyle za Psy 2". On tak popatrzył na mnie: "Co ty pie*****sz! Wyżej d**y nie podskoczysz, to jest taki kraj. Masz żądać tyle, ile możesz żądać, a nie jak w Ameryce. Gdzie Ty k***a żyjesz? Opanuj się. Zejdź na ziemię". I tak Boguś ściągnął mnie na ziemię i trwa to do dziś. Wiem, ile mogę poprosić, żeby mnie nie wyrzucili z filmu

Zobacz filmik:

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem