Jennifer Lopez to bez wątpienia królowa światowej sceny muzycznej, która swoją energią, kondycją, głosem i wyglądem bije na głowę nie jedną młodziutką gwiazdę.

I choć spokojnie z jej dotychczasowym dorobkiem, Jennifer mogłaby już przejść na emeryturę, ona nie zwalnia tempa i wciąż rozwija swoją karierę. 

Co więcej, 51-latka jest nie tylko ikoną sceny muzycznej, ale też mody. Śmiało podąża za trendami, a przy tym wybiera zawsze odważne i seksowne stylizacje, dzięki czemu jej blask przyćmiewa młodziutkie wschodzące gwiazdy.

Na ostatniej gali People's Choice Awards 2020 gwiazda wybrała jednak nieco inną kreację niż zazwyczaj. Jennifer bowiem nie wybrała sexy dekoltu i dopasowanego kroju. Zamiast tego, piosenkarka pokazała swoje zgrabne nogi.

Popularne wiadomości teraz

Joanna Koroniewska pokazała córkę Janinę. Dziewczynka ma podobne rudy włosy, jak i jej znana babcia

Identyczne siostry trojaczki wyrosły na identyczne piękności

Po pożegnalnej ceremonii książę Harry rozmawia z Williamem i Kate Middleton

Znaki zodiaku, którym absolutnie nie można ufać

Jej ognistoczerwona sukienka miała ciekawy krój u fakturę. Dodatkowo, fwłosy Jennifer upięte w kucyk nadały całemu lookowi charakteru.

fot. Getty Images

Co więcej, Jennifer dostała najważniejszą nagrodę podczas gali, a mianowicie została okrzyknięta Ikoną Roku. Piosenkarka w swoim przemówieniu nawiązała do wspierania się i pokonywania barier.

Czasami moje wielkie marzenia i ambicje denerwowały ludzi wokół mnie. Mówili: 'Jesteś tancerką, nie możesz być aktorką... Jesteś artystką, nie będziesz traktowana poważnie jako bizneswoman'. Im częściej mówili, że nie mogę, tym bardziej wiedziałem, że muszę (...) Prawdziwą miarą sukcesu jest inspirowanie dziewczyn w każdym wieku, wszystkich kolorów skóry i na całym świecie. Żeby wiedziały, że mogą robić, co chcą i być dumne z tego, kim są - bez względu na to, skąd pochodzą.

Przyznajcie sami, że J.Lo w takim wydaniu wygląda jak uroczy prezencik!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem