Jennifer Lopez to bez wątpienia królowa światowej sceny muzycznej, która swoją energią, kondycją, głosem i wyglądem bije na głowę nie jedną młodziutką gwiazdę.

I choć spokojnie z jej dotychczasowym dorobkiem, Jennifer mogłaby już przejść na emeryturę, ona nie zwalnia tempa i wciąż rozwija swoją karierę. 

Co więcej, 51-latka jest nie tylko ikoną sceny muzycznej, ale też mody. Śmiało podąża za trendami, a przy tym wybiera zawsze odważne i seksowne stylizacje, dzięki czemu jej blask przyćmiewa młodziutkie wschodzące gwiazdy.

Na ostatniej gali People's Choice Awards 2020 gwiazda wybrała jednak nieco inną kreację niż zazwyczaj. Jennifer bowiem nie wybrała sexy dekoltu i dopasowanego kroju. Zamiast tego, piosenkarka pokazała swoje zgrabne nogi.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska pokazała trening córki Klary. Fani przypadkiem zauważyli twarz dziewczynki

Kobieta miała dziesięć synów. Po porodzie upragnionej dziewczynki, zmarła

Młody aktor „Klanu” nie żyje. Powód jego odejścia jest coraz większą zagadką

Dziadkowie rozwiedli się po 41 latach małżeństwa. Co się stało?

Jej ognistoczerwona sukienka miała ciekawy krój u fakturę. Dodatkowo, fwłosy Jennifer upięte w kucyk nadały całemu lookowi charakteru.

fot. Getty Images

Co więcej, Jennifer dostała najważniejszą nagrodę podczas gali, a mianowicie została okrzyknięta Ikoną Roku. Piosenkarka w swoim przemówieniu nawiązała do wspierania się i pokonywania barier.

Czasami moje wielkie marzenia i ambicje denerwowały ludzi wokół mnie. Mówili: 'Jesteś tancerką, nie możesz być aktorką... Jesteś artystką, nie będziesz traktowana poważnie jako bizneswoman'. Im częściej mówili, że nie mogę, tym bardziej wiedziałem, że muszę (...) Prawdziwą miarą sukcesu jest inspirowanie dziewczyn w każdym wieku, wszystkich kolorów skóry i na całym świecie. Żeby wiedziały, że mogą robić, co chcą i być dumne z tego, kim są - bez względu na to, skąd pochodzą.

Przyznajcie sami, że J.Lo w takim wydaniu wygląda jak uroczy prezencik!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Krzysztof Jackowski przewidział jak będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia Będzie nam towarzyszyło jedno uczucie

2.  Małgorzata Rozenek w gołych nogach paraduje w chłodny dzień. Kusy strój, jak na taką pogodę

3.  Anna Lewandowska pokazała trening córki Klary. Fani przypadkiem zauważyli twarz dziewczynki

4.  Kobieta miała dziesięć synów. Po porodzie upragnionej dziewczynki, zmarła

5.  Dziadkowie rozwiedli się po 41 latach małżeństwa. Co się stało?