Syn Zenka Martyniuka, Daniel Martyniuk, ostatnio stał "gwiazdą" show-biznesu. Synek króla disco polo zrobił wiele nie dobrych rzeczy. Łamanie zasad kwarantanny, problem z prawkiem, awantura w sklepie, krytyczne uwagi pod adresem Kamila Bednarka. No wydarzyło się zbyt dużo, za co samemu ojcu Zenku Martyniuku jest nadal wstyd. We wrześniu młody Martyniuk oficjalnie rozwiódł się ze swoją żoną Eweliną Golczyńską. Po rozwodzie nie szczędził przykrych słow w adres matki swojego dziecka. 

Ministerstwo wstrzymało wypłaty pieniędzy dla artystów!

Obecnie Daniel ma dużo wolnego czasu. Ostatnio postanowił organizować dla siebie "beauty day". Mężczyzna odwiedził salon fryzjerski, odświeżył swoją fryzurę. Efektem pochwalił się na swoim Instagramie. Później spotkał się z byłymi uczestnikami programu Królowe życiaGabrielem Sewerynem i Rafałem Grabiasem w ich atelier. Tam syn Martyniuka odebrał świętną kurtkę. W lustrze zrobił kilka zdjęć z gwiazdorami. 

Kuba Wojewódzki pokazał piękne nóżki swojej ukochanej. Zabłysnął na zdjęciu ze swoją dziewczyną

Może w końcu Daniel rozpocznie nowe "normalne" życie? Zobaczymy.
 
Cezary Pazura opublikował miłe zdjęcie z synem. Aktor Cezary Pazura obecnie tworzy szczęśliwe małżeństwo z żoną Edytą. Wychowują trójkę dzieci - dwie córki: Amelię i Ritę oraz syna Antoniego. Pierwsza żona Pazury to Żaneta, z którą aktor ma córkę Anastazję. Gdy dziewczynka miała 4 lata rozwiodł się z kobietą. Po kilku latach Czarek związał się z Weroniką, ten związek także nie przetrwał. Dopiero przy boku Edyty Cezary poznał czym jest prawdziwa rodzina.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Krzysztof Jackowski przewidział jak będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia Będzie nam towarzyszyło jedno uczucie

2.  Małgorzata Rozenek w gołych nogach paraduje w chłodny dzień. Kusy strój, jak na taką pogodę

3.  Anna Lewandowska pokazała trening córki Klary. Fani przypadkiem zauważyli twarz dziewczynki

4.  Kobieta miała dziesięć synów. Po porodzie upragnionej dziewczynki, zmarła

5.  Dziadkowie rozwiedli się po 41 latach małżeństwa. Co się stało?