Małgorzata Kożuchowska to polska aktorka. Największą swoją rozpoznawalność otrzymała po serialu "Rodzinka.pl". W nim zagrała świętną kobietę Natalię Boską. Chociaż seriał już się skończył, Kożuchowska nadal pracuje w innych produkcjach. Jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego, z nim wychowuje synka Jasia.

Lara Gessler pokazała pokój córki. Jest tam bardzo przytulnie

Małgorzata Kożuchowska opublikowała przeszywający wpis

Panująca pandemia odwróciła nasze życie do góry nogami. Większość martwi się o swoje życie i życie swoich bliskich osób. Małgorzata Kożuchowska z tego powodu zaczęła czuć się źle psychiczne.

Tak mi dzisiaj jakoś niewesoło...Dbajcie o siebie, witamina D3 i witamina C codziennie obowiązkowo do tego cynk i rano przed śniadaniem herbata z imbirem, kurkumę, cytryną, goździkami i cynamonem i miodem. Sen. To mój sposób na odporność. Jestem ostrożna, ale staram się żyć normalnie. Chodzę na długie spacery z psami, bawię się z synem, moje zawodowe obowiązki wypełniam w miarę możliwości również online. Przytłaczają mnie newsy, właściwie wszystko i wszędzie jest źle, mnóstwo agresji, frustracji, pretensji. Jestem na bieżąco, ale nie karmię się tym. Organizuję pomoc i wsparcie tam gdzie mogę, to również mnie pomaga patrzeć optymistyczniej w przyszłość -napisała Małgorzata na Instagramie. 

Popularne wiadomości teraz

Ogromny apel Ewy Krawczyk do Mariana Lichtmana

Identyczne siostry trojaczki wyrosły na identyczne piękności

Znaki zodiaku, którym absolutnie nie można ufać

Uwaga! Złe koty! Zabawne zdjęcia kociaków w gniewie

Oto imiona kobiet, które najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

Poza tym aktorka stara się myśleć pozytywnie. Próbuje odwrócić swoją uwagę od negatywnych informacji, chodzi na spacery, spędza czas ze swoją rodziną: 

Staram się być aktywna, nie łazić w dresie od rana do wieczora, rozmawiać ze znajomymi, być w stałym kontakcie z siostrami . Ozdrowieńców- szczęściarzy proszę oddawajcie osocze, żeby pomóc wciąż chorym! Piszcie jakie są wasze sposoby radzenia sobie w tym trudnym czasie! Obiecuję,że następny post będzie weselszy❤️ #pandemia #jesień #polska #

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem