Małgorzata Kożuchowska to polska aktorka. Największą swoją rozpoznawalność otrzymała po serialu "Rodzinka.pl". W nim zagrała świętną kobietę Natalię Boską. Chociaż seriał już się skończył, Kożuchowska nadal pracuje w innych produkcjach. Jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego, z nim wychowuje synka Jasia.

Lara Gessler pokazała pokój córki. Jest tam bardzo przytulnie

Małgorzata Kożuchowska opublikowała przeszywający wpis

Panująca pandemia odwróciła nasze życie do góry nogami. Większość martwi się o swoje życie i życie swoich bliskich osób. Małgorzata Kożuchowska z tego powodu zaczęła czuć się źle psychiczne.

Tak mi dzisiaj jakoś niewesoło...Dbajcie o siebie, witamina D3 i witamina C codziennie obowiązkowo do tego cynk i rano przed śniadaniem herbata z imbirem, kurkumę, cytryną, goździkami i cynamonem i miodem. Sen. To mój sposób na odporność. Jestem ostrożna, ale staram się żyć normalnie. Chodzę na długie spacery z psami, bawię się z synem, moje zawodowe obowiązki wypełniam w miarę możliwości również online. Przytłaczają mnie newsy, właściwie wszystko i wszędzie jest źle, mnóstwo agresji, frustracji, pretensji. Jestem na bieżąco, ale nie karmię się tym. Organizuję pomoc i wsparcie tam gdzie mogę, to również mnie pomaga patrzeć optymistyczniej w przyszłość -napisała Małgorzata na Instagramie. 

Popularne wiadomości teraz

Młody aktor „Klanu” nie żyje. Powód jego odejścia jest coraz większą zagadką

Krzysztof Jackowski przewidział jak będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia

Rozebrana Anna Wendzikowska leży na łóżku. Śmiały kadr zdziwił fanów dziennikarki

Jolanta Kwaśniewska zdradza, co musiała wytrwać w małżeństwie? Trudno było jej sobie z tym poradzić

Oto imiona kobiet, które najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

Poza tym aktorka stara się myśleć pozytywnie. Próbuje odwrócić swoją uwagę od negatywnych informacji, chodzi na spacery, spędza czas ze swoją rodziną: 

Staram się być aktywna, nie łazić w dresie od rana do wieczora, rozmawiać ze znajomymi, być w stałym kontakcie z siostrami . Ozdrowieńców- szczęściarzy proszę oddawajcie osocze, żeby pomóc wciąż chorym! Piszcie jakie są wasze sposoby radzenia sobie w tym trudnym czasie! Obiecuję,że następny post będzie weselszy❤️ #pandemia #jesień #polska #

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Filip Bobek pochwalił się piękną żoną! Złożył jej życzenia urodzinowe

2. Zmysłowa Jennifer Lopez pokazała kadr z łóżka. 51-letnia gwiazda znowu robi wielkie wrażenie

3. Mandaryna zmieniła swoją fryzurę. Efekt przemiany pokazała swojej publiczności

4. Oto imiona kobiet, które najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

5. Podobna do taty czy mamy? Maja Hyży pokazała twarz córeczki.