Joanna Koroniewska jest to polska aktorka, która znana z serialu "M jak miłość". Jest żoną Macieja Dowbora, polskiego dziennikarza i syna prezenterki Katarzyny Dowbor. Razem one wychowują dwóch wspaniałych córek.

 Antek Królikowski pozuje bez odzieży. Teraz już wiemy ile ma tatuaży na swoim ciele

Joanna jest aktywna w swoich mediach społecznościowych. Ostatnio aktorka miała powód do świętowania, między innymi  jej konto na Instagramie obserwuje już pół miliona internautów. To spory sukces, który uczciła w atrakcyjnym stylu. Celebrytka pozuje z irokezem, w jaskrawym makijażu i ostrej, fuksjowej bluzce. Na początek gwiazda pochwaliła się swoim sukcesem.
 
To nie jest post sponsorowany. Wyjątkowy dzień. Balonów brak. Ciasta też. Nawet nowego zdjęcia nie wrzucam. Na tę okoliczność rzecz jasna. Wybrałam tę fotografię bo TAK się teraz czuję!!!W życiuuuu nie myślałam, że tyyyyyle Was tutaj będzie i że nadal Wam się tu u mnie będzie podobać. Właśnie dostałam info, z wiarygodnego źródła ( zachowam je dla siebie) że stuknęło mi waśnie pół bańki inaczej #500k followersów!!!
 
Potem podziękowała swojemu mężowie Maciejowi Dowborowi, z którym współpracuje, tworząć Domówkę u Dowborow. Wspomniała także święto Niepodłegłości w Polsce. 
 
 
Dziękuję Wam za obecność w moim życiu i obiecuję, że Was nie opuszczę!! Miało być dzisiaj górnolotnie, ale mnie już tak przytłaczają niektóre wiadomości, (wiem z DM-ów, że nie tylko mnie) że muszę czasem tutaj sobie czasem skoczyć w bok, pod prąd. Jakkolwiek to znaczy. Dziś więc na spontanie #domówkaudowborów z samym @maciej_dowbor po drugiej stronie!!! Czy będzie miło?!? No cóż, z nim NIGDY nie można tego przewidzieć, jedno jest pewne, On i na moim koncie ma zasłużone miejsce, jest NIEMAL integralną jego częścią. Zwłaszcza ostatnio.  Także świętujemy!!  #500k @twojstylpl @robertwolanski @kupiszrobert  #goniawielocha #2010rok #

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Popularne wiadomości teraz

Maryla Rodowicz pokazała swoją nową miłość. Teraz już wiemy z kim piosenkarka spędza zimne wieczory!

Julia Wieniawa pokazała odważny kadr! Gwiazda pokazała swoje "cztery litery"

Kobieta miała dziesięć synów. Po porodzie upragnionej dziewczynki, zmarła

11 lat temu 52-letnia Olga znalazła w krzakach bzu dziecko i postanowiła adoptować go. Jak potoczyło się ich życie?

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Krzysztof Jackowski przewidział jak będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia Będzie nam towarzyszyło jedno uczucie

2.  Małgorzata Rozenek w gołych nogach paraduje w chłodny dzień. Kusy strój, jak na taką pogodę

3.  Anna Lewandowska pokazała trening córki Klary. Fani przypadkiem zauważyli twarz dziewczynki

4.  Kobieta miała dziesięć synów. Po porodzie upragnionej dziewczynki, zmarła

5.  Dziadkowie rozwiedli się po 41 latach małżeństwa. Co się stało?