Natalia Kukulska jest znana polska piosenkarka, autorka tekstów i producentka muzyczna. Wokalistka wraz z mężem Michałem Dąbrówką mają tróje dzieci. Najstarszy Janek kończy w tym roku już 20 lat, natomiast następna w kolejności Ania ma lat 15. Najmłodszym dzieckiem muzycznego małżeństwa jest 3-letnia Laura. Natalia jest aktywna w swoim mediach społecznościowych. Na Instagramie oprócz swojej pracy, publikuje zdjęcia własnej rodziny.

Kim z wykształcenia jest Magda Narożna? Ten zawód całkiem nie jest podobny do profesji artysty

Dzieci piosenkarki dobrze rozwijają się muzycznie. Syn od niedawna wydał swoją pierwszą płytę, a córka zadebiutowała ze swoim pierwszym singlem. Dziewczynka tak samo uczęszczała również do Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie. Mimo tego, że muzyka ogrywa znaczącą rolę w życiu dzieci Kukulskiej, gwiazda nigdy nie nalegała na to, aby one związały swoje życie z muzyką:
 
Wiedząc, że są muzykalne, pozostawiłam im swobodę wyboru. Uważałam, że szkoła muzyczna im się należy. W ogóle cierpię z tego powodu, że w zwykłych szkołach ta muzyka jest tak po macoszemu traktowana, a ona naprawdę uczy wrażliwości, czułości. Nauczyciele powinni uczyć dzieci jakiej muzyki słuchać, jaką wybierać. A tymczasem mamy szkoły disco-polo, rzeczywiście ten temat nie do końca wygląda tak, jak ja bym to sobie wyobrażała jako matka. Dlatego uważałam, że szkoła muzyczna dla moich dzieci jest jakimś zobowiązaniem z mojej strony. Ponieważ muzyka jest czymś, co jest nam wszystkim bardzo potrzebne -powiedziała Kukulkska w rozmowie z Jastrzab Post.

Chce uczyć się w języku angielskim i zostać aktorką.

Tak samo Ania nie ukrywa to, że marzy o studiach w Nowym Jorku. Syn Jarek tak samo jak i siostra chciał studiować poza Polską, natomiast rodzice go odmowiły z tego powodu, że studia w Stanach Zjednaczonych kosztują ponad 200 tysięcy złotych. Mimo tego Ania nie rezygnuje ze swojego marzenia. 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com
 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem