Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens poznali się jeszcze 9 lat temu. Nic nie wskazywało na to, że to w przyszłości będzie małżeńska para. Od niedawna Joanna i Rinke wzięli ślub. Ceremonia odbyła się w przepięknej Grecji. Na to wydarzenie para zaprosiła niewiele osób i nie za bardzo chciała, aby szczegóły relacjonowali media. Tylko w swoich mediach społecznościowych Joanna pokazuje, co takiego ciekawego się było na ceremonii. 

Justyna Żyła pozuje całkiem bez ubrań. Prowokacyjne zdjęcie zdziwiło prawie każdego

Popularne wiadomości teraz

Miłość nie ma wieku: oto polskie pary z największą różnicą w wieku!

Sekret został ujawniony! Kim jest ta dziewczynka obok Ewy Krawczyk

Twoja starość według znaku zodiaku: najciekawszy horoskop

Córka Solejukowej z „Rancza” ma dziś 24 lata. Dziewczyna jest dziś przepiękna

Ostatnio projektantka pochwaliła się niezwykłym nagraniem na Instragramie. Między innymi pokazała, jak jej przyjaciólki łapią bukiet. Na wideo widzimy, jak wszyscy dziewczyny ubrane na biało. 

Cudowne wspomnienia! Będziemy nimi żyli jeszcze baaardzo długo! A jak się znowu spotkamy, to będzie dopiero radość! To było raptem kilka tygodni temu. Tak bardzo znowu się wszystko zmieniło. Dzięki Bogu zdążyliśmy i wszyscy są zdrowi! Na razie plany można odłożyć do szafy. Plany normalnej pracy, świąt, remontu, spotkań, wyjazdów. Trzeba uważać. A już naiwnie wyobrażałam sobie przebierane gwiazdkowe party, podobnie jak kilka lat temu. Chciałam, jak zawsze, przebrać się za królika. Pomarzyć zawsze można. I trzeba. Nikt nie lubi utraty kontroli nad własnym życiem, ale nie ma wyjścia. Cierpliwość to nie jest moja mocna strona, więc marzę i wspominam dalej. Zawsze działa! -napisała Joanna. 

Małgorzata Rozenek-Majdan szaleje z nową fryzurą. Od jej krótkich włosów nie zostało i śladu

Katarzyna Cichopek wypoczywa z rodziną. Kasia Cichopek nigdy nie ukrywała tego, że bardzo lubi podróżować po naszym pięknym kraju. Często dzieli się z fanami fotografiami z wycieczek, na które wybiera się zawsze z rodziną. Ty razem rodzina postanowiła wypocząć od tego całego zgiełku nad morzem. Na cel wycieczki wybrali Gdynię. Aktorka i jej mąż na swoich profilach w mediach społecznościowych pochwalili się zdjęciami z wypadu...

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem