Małgorzata Rozenek-Majdan jest znana polska celebrytka. 10 czerwca urodziła swojego trzeciego syna Henryka. Dziecko obecnie jest najbardzej popularnym maluszkiem w polskim show-biznesie. Jego szczęśliwe rodzice często dziełą się zdjęciami i pokazują go z różnych ujęć. Małgosia i Radek w żadny sposób nie oszczędzają na swoim dziecku, kupują dla niego najlepsze zabawki i odzież.

Katarzyna Cichopek wypoczywa z rodziną! Najważniejszy jest nasz komfort!

Małgorzata Rozenek-Majdan z nową fryzurą

"Perfekcyjna pani domu" obecnie kręci film razem z reżyserem Patrykiem Vegą. Ostatnio celebrytka pochwaliła się nagraniem z planu, gdzie możemy zauważyć nową fryzurę gwiazdy. Zamiast swoich zwykłych krótkich włosów, Małgosia ma długie warkocze. W takim wyglądzie gwiazda wygląda niezwykłe!
Jak Ci się podoba nowy wygląd Małgorzaty?
 
Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Małgosia Rozenek-Majdan pokazała czym karmi małego Henia. Mały Henryk ma już 5 miesięcy. Małgosia po woli zaczęła rozszerzanie diety dla synka.  Zaczęła od drobionej marchewki. W swoich mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, gdzie pokazała jak karmi małego Henryka. Dziecko jest całe obrudzone marchewką. Kontynuację możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem