Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska są parą już od kilkanastu lat. Duet ten doczekał się dzieci, a także wspólnych projektów. Podczas wiosennego lockdownu zapoczątkowali u siebie "Domówki u Dowborów", które polegały na internetowej rozmowie online z różnymi osobami ze świata show-biznesu na platformie Instagram.

Dziś, Dowborowie rozszerzyli swoją działalność o YouTube. Na kanale Dowbory be Happy Joanna i Maciek opowiadają nie tylko o zawodowych sprawach, ale także o ujawniają sporo ze swojego życia prywatnego. W ostatnim nagraniu zdradzili, kiedy się poznali. Okazuje się, że początki ich znajomości były bardzo zaskakujące.

Maciej Dowbor poznał Joasię, przeprowadzając z nią wywiad, kiedy ta grała jeszcze w "M jak miłość". Czy już od pierwszego wejrzenia zaiskrzyło między inimi?

Pojechałem nagrywać kulisy „M jak miłość”. Któregoś razu powiedzieli, że muszę nagrać z tobą wywiad, a ja powiedziałem, że z tą wieśniarą to ja nie chcę. Pojechałem na zdjęcia i na dzień dobry siedzi naburmuszona blondyna, wieśniara, czyli ty, i mówi do mnie: „Spóźniłeś się” – wspominał Maciek w nagraniu, które ukazało się w social mediach.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska pokazała trening córki Klary. Fani przypadkiem zauważyli twarz dziewczynki

Dawid Narożny wziął ślub? Gwiazdor zamieścił dość niezwykłe zdjęcie

Agnieszka Włodarczyk pokazała swoje ciało w stroju kąpielowym i zaskoczyła swoich fanów (FOTO)

Dziadkowie rozwiedli się po 41 latach małżeństwa. Co się stało?

Okazuje się, że spóźnienie było dosyć spore. A Joanna długo czekała na przyszłego męża. Jednak co ciekawe, Maciej Dowbor szukał szansy na podryw u innych dziewczyn z planu.

Zaczęliśmy wywiad, była ze mną pani wydawca, która w trakcie wywiadu wyczuwała, że coś się kręci. Nie mogliśmy się skupić. Coś tam zaiskrzyło. Dwie godziny nagrywaliśmy! Ja pomyślałem: „Fajna dziewczyna, z zewnątrz wieśniara, ale sympatyczna. Mógłbym się z taką umawiać”. Podrywałem wszystkie – Kożuchowską, Ostałowską, Cichopek, Sydor, tylko żadna się nie zorientowała, że ją podrywam…

No proszę, i kto by pomyślał, że taka miłość zaczęła się tak niepozornie!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

 

 

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Krzysztof Jackowski przewidział jak będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia Będzie nam towarzyszyło jedno uczucie

2.  Małgorzata Rozenek w gołych nogach paraduje w chłodny dzień. Kusy strój, jak na taką pogodę

3.  Anna Lewandowska pokazała trening córki Klary. Fani przypadkiem zauważyli twarz dziewczynki

4.  Kobieta miała dziesięć synów. Po porodzie upragnionej dziewczynki, zmarła

5.  Dziadkowie rozwiedli się po 41 latach małżeństwa. Co się stało?