Ewa Chodakowska jest znaną polska fitness trenerką. Ciężko pracując, gwiazda teraz ma wszystko co chcę, a właśnie sukces i pieniądz. Także, Chodakowska wchodzi do rankingu najbogatszych kobiet w Polsce. 

Anne Hathaway urodziła drugie dziecko

Wszystkie te rzeczy, to oczywiście jest super, ale najwazniejsze dla gwiazdy jest rodzina, o której ona nigdy nie zapomina i zawsze udzieła jej ogromnej uwagi.  Tak na przyklad, od niedawna zdecydowała zrobić dla swojego ojca przednoworoczny prezent, a właśnie podarować auto. W swoim Instagram celebrytka pokazała szczęśliwe zdjęcie rodzinne, podpisując:

"Wprawdzie mojemu Tatkowi do szczęścia brakuje tylko zdrowia, ale kiedy podjechałam pod dom rodzinny, wymarzonym samochodem Taty ZNIKNĘŁY na chwile JEGO OCZY... moje tez... zawsze tak mamy, kiedy uśmiechamy się z całych sił „MIEĆ” ma tylko sens,kiedy POTRAFISZ SIĘ TYM DZIELIĆ z innym. Jeśli idziesz na samą górę, upewnij się, że nie zapominasz po drodze o tych NAJWAŻNIEJSZYCH .. Urzędowanie na szczycie w POJEDYNKĘ, może okazać się wyjątkowo SMUTNE .. I nie zrozum mnie źle... tu najmniej chodzi o robienie prezentów materialnych.. CZASEM ZEYKŁE: CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIC .. to najpiękniejszy prezent"

Ewa Chodakowska ze swoja rodziną

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje z mężczyzną na łące. Jaka relacja ich łączy?

Adoptowana córka Martyny Wojciechowskiej odkryła swój talent muzyczny

Michał Wiśniewski po raz piąty stanie ojcem? Jego żona Paulina jest w ciąży

Tarot na lipiec 2020: czekają na nas niespodzianki oraz drastyczne zmiany w życiu

Ewa Chodakowska i jej rodzina

Klaudia El Dursi nową gwiazdą TVN-u

Wcześniej Chodakowska otwaro powiedziała, na co cierpią jej ojciec i matka? Ojciec ponad 20 lat wałczy z ciężką chorobą, a matka przeżyła nawet kliniczną śmierć. Więc gwiazdy tak samo zmagają się z różnymi poważnymi problemami w życiu. Głównie jest to, aby zawsze byc obok swoich blizkich i ważnych ludzi! Jak wam prezent Ewy Chodakowskiej?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com