Joanna Koroniewska nałeży do tych polskich gwiazd, które całkiem się nie boją pokazywać swoją naturalność. Aktorka śmiało publikuje zdjęcia bez makijażu lub nie uczesanej fryzury. Gwiazda całkiem nie zwraca uwagę na komentarzy hejterów, w pełni akceptuje siebie za to, kim jest. Ostatnio aktorka opublikowała swoje zdjęcie z lat 90. Na nim młoda Joanna pozuje obok Katarzyny Glinkę i Agaty Życzkowskiej w święto Halloween.

Niespełnione plany Anny Przybylskiej. Przed śmiercią chciała zrobić jedną rzecz dla swojej rodziny

Jak widać, Joanna postanowiła poczuć trochę nostalgii. Na Instagramie znowu widzimy jej archiwalne zdjęcia. Na ten raz to są fotografię z planu "M jak Miłość". Na nim młoda Joanna pozuje ze swoim mężem, Maciejem Dowborem oraz ze wszystkimi kolegami z planu. W opisie celebrytka zdradziła, jaką ważną rolę odegrał ten serial w jej życiu. 
 
Kochani! 🌸💗💖 Dziś jest niezwykła rocznica. Wiem, że wiele osób sądzi, że nie lubię wspominać moich czasów z @mjakmilosc.official, ale prawda jest taka, że gdyby nie ten serial, moje życie wyglądało by zupełnie inaczej -zaczęła Koroniewska.
Potem napisała słowa wdzięczności każdemu, kto z nią pracował w tych czasach:
 
Pewnie interesuje Was co takiego zawdzięczam emce- no cóż, na pewno nie spotkałabym na swojej drodze pewnego pięknego wiosennego dnia, roku 2003 ojca moich dzieci, aha, no i męża, to akurat mniej istotne. 😂😂 @maciej_dowbor to o Tobie. 🙄🧐🤔🙃Dziś ze względów służbowych niestety nie może być ze mną, ale obiecał, że się z nami połączy i powspominamy ten czas. Ale przede wszystkim na planie serialu poznałam niezwykłych ludzi, a wśród nich jest Osoba, którą ZNAM od pierwszego dnia zdjęć, z którą od razu znalazłam wspólny język i która jest świetną i równą babką. @malgorzata_pienkowska.
Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem