Anna Przybylska była jedną z najbardziej utalentownych aktorek w Polsce. Jeszcze jako nastolatka zaczęła swoją karierę w aktorstwie. W 1997 odgrywając postać „Suczki” pojawiła się w filmie Radosława Piwowarskiego Ciemna strona Wenus z 1998. W tym samym roku zadebiutowała w telewizji rolą Marylki w serialu Złotopolscy. Właśnie ten serial dał jej wielką rozpoznawalność. Przybylska była związana z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. Z nim aktorka urodziła trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jasia. 

Ostatnie nagranie Ani Przybylskiej. Była jak zawsze uśmiechnięta i pozytywna

Anna Przybylska

Niespełnione marzenie Przybylskiej

Aktorka do samego końca wierzyła, że jej się uda pokonać swoją chorobę. W swoim życiu miała wielkie plany. Między innymi Przybylska czekała na to, aż Jarosław Bieniuk skończy swoją sportową karierę. Wtedy ona z nim i z dziećmi zamierzała udać się w podróż dookoła globu, aby odkrywać nowe zakątki świata.

Ja bym strasznie chciała, tak totalnie na rok, żeby dzieci miały nawet rok później jakieś opóźnienie w szkole, zabrać je i pojechać w podróż dookoła świata. Bo ja myślę, że żadna edukacja, żaden kurs po prostu im nie da tego, co przez rok my wspólnie przeżyjemy. Przede wszystkim będziemy razem. To jest moje największe marzenie. I czasem sobie myślę: „Boże jak ten Bieniuk skończy grać w piłkę, to by było genialne to wszystko zamknąć, zapakować czy sprzedać nawet i na rok zniknąć po prostu” -przed śmiercią zdradziła Anna Przybylska w rozmowie z magazynem Cosmopolitan.

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Filip Bobek pochwalił się piękną żoną! Złożył jej życzenia urodzinowe

2. Zmysłowa Jennifer Lopez pokazała kadr z łóżka. 51-letnia gwiazda znowu robi wielkie wrażenie

3. Mandaryna zmieniła swoją fryzurę. Efekt przemiany pokazała swojej publiczności

4. Oto imiona kobiet, które najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

5. Podobna do taty czy mamy? Maja Hyży pokazała twarz córeczki.