Joanna Krupa -polsko-amerykańska modelka. Na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Prawie cały swój czas poświęca na rodzinę, w szczególności na wychowywanie dziecka. Rok temu po raz pierwszy stała mamą, urodziła córkę Ashę. Dziewczynka jest najbardziej słodkim dzieckiem polskiego show-biznesu, które kradnie serca setki Polaków. 2 listopada Asha Leigh obchodziła swoje pierwsze urodziny. W tym dniu Joanna opublikowała słodkie zdjęcie z córeczką, pokazując, jaką on jest już dorosłą. O tym szczegółowo możesz przeczytać tutaj.

Małgorzata Socha pokazała swoją mamę. Podobnie jak dwie krople wody

Joanna Krupa pokazała prezent córki

Modelka na Instagramie postanowiła pochwalić się prezentem Ashy, która ta otrzymała na swoje urodziny. Jest to nowa spacerówka. Dziewczynka dostała w prezencie od swojej cioci (młodsza siostra Joanny). Jest to model Evolution Cocoon marki KinderKraft, za który trzeba zapłacić około 1,2 tys. złotych. 
 
Tak samo czytaj o tym, jak Joanna Krupa reaguje na niegatywny komentarz fanki. Jedna z fanek napisała jeden nieprzyjemny komentarz nazywając Joannę "kłamczuchą". Kontynuację czytaj w naszym artykule. 
 
Fabienne, Koko, Liam, Mia:niezwykłe imiona dzieci gwiazd polskiego show-biznesu. Celebryci wybrali oryginalne imiona dla swoich dzieci. Każde imię jest niepowtarzalne.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem