Joanna Krupa -polsko-amerykańska modelka. Na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Prawie cały swój czas poświęca na rodzinę, w szczególności na wychowywanie dziecka. Rok temu po raz pierwszy stała mamą, urodziła córkę Ashę. Dziewczynka jest najbardziej słodkim dzieckiem polskiego show-biznesu, które kradnie serca setki Polaków. 2 listopada Asha Leigh obchodziła swoje pierwsze urodziny. W tym dniu Joanna opublikowała słodkie zdjęcie z córeczką, pokazując, jaką on jest już dorosłą. O tym szczegółowo możesz przeczytać tutaj.

Małgorzata Socha pokazała swoją mamę. Podobnie jak dwie krople wody

Joanna Krupa pokazała prezent córki

Modelka na Instagramie postanowiła pochwalić się prezentem Ashy, która ta otrzymała na swoje urodziny. Jest to nowa spacerówka. Dziewczynka dostała w prezencie od swojej cioci (młodsza siostra Joanny). Jest to model Evolution Cocoon marki KinderKraft, za który trzeba zapłacić około 1,2 tys. złotych. 
 
Tak samo czytaj o tym, jak Joanna Krupa reaguje na niegatywny komentarz fanki. Jedna z fanek napisała jeden nieprzyjemny komentarz nazywając Joannę "kłamczuchą". Kontynuację czytaj w naszym artykule. 
 
Fabienne, Koko, Liam, Mia:niezwykłe imiona dzieci gwiazd polskiego show-biznesu. Celebryci wybrali oryginalne imiona dla swoich dzieci. Każde imię jest niepowtarzalne.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Filip Bobek pochwalił się piękną żoną! Złożył jej życzenia urodzinowe

2. Zmysłowa Jennifer Lopez pokazała kadr z łóżka. 51-letnia gwiazda znowu robi wielkie wrażenie

3. Mandaryna zmieniła swoją fryzurę. Efekt przemiany pokazała swojej publiczności

4. Oto imiona kobiet, które najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

5. Podobna do taty czy mamy? Maja Hyży pokazała twarz córeczki.