Przez niezliczone restrykcje rządu wywołane epidemią wirusa SARS-Cov-2 wiele osób narzeka na spadające zarobki. Co więcej, co raz więcej ludzi zupełnie traci pracę i zostaje bez środków do życia na przykład w sytuacji, gdy pracowali dotychczas jako kelnerzy czy sprzedawcy, a byli zatrudnieni na umowę zlecenie, których w usługach jest przecież cała masa.

Wśród narzekających na obostrzenia rządowe są także artyści, którzy nie koncertują czy nie grają. I o ile znane nazwiska mają pod tym względem łatwiej, bowiem mogą zarobić chociażby na polecaniu kawy na Instagramie, tak na przykład aktorzy niepopularni grający tylko w tatrze mierzą się z takimi samymi problemami, co reszta społeczeństwa.

Natomiast Super Express doliczył się, że są wśród celebrytów wyjątkowe gwiazdy, które w trudnym okresie 2020 roku zarobiły dosłownie krocie. Kto do nich należy? Nazwiska tych gwiazd z pewnością nikogo nie zdziwią.

Miejsce 5 - Viki Gabor

fot. Instagram

Tabloid uważa, że zwyciężczyni ostatniej Eurowizji Junior zarobiła w tym roku nawet do 600 tys. zł. Genialny początek kariery, prawda?

Popularne wiadomości teraz

Miłość nie ma wieku: oto polskie pary z największą różnicą w wieku!

Jakie znaki zodiaku często okłamują innych

Ojciec jest Niemcem, matka Tatarką: jak wyglądają dzieci od rodziców różnych narodowości (FOTO)

Córka Solejukowej z „Rancza” ma dziś 24 lata. Dziewczyna jest dziś przepiękna

Miejsce 3 - Cleo

fot. Instagram

Piosenkarka i jurorka w programie The Voice Kids radzi sobie w show-biznesie bardzo dobrze, a mówią o tym jej zarobki. Szacuje się, że wokalistka mogła zarobić milion złotych.

Miejsce 3 - Małgorzata Rozenek - Majdan

fot. Instagram

Ex aequo z Cleo na podium z liczbą okrągłego miliona za rok 2020 stanęła Małgorzata Rozenek: osobowość telewizyjna, topowa instagramerka i doświadczona mama. Nie sposób naliczyć nawet przedsięwzięć i różnorodnych projektów, w których to brała udział Perfekcyjna. Kobieta do wszystkiego po prostu.

Miejsce 2 - Małgorzata Socha

fot. Instagram

Dziennik podaje, że Małgorzata Socha mogła liczyć w tym roku na zarobienie nawet 1,2 miliona złotych. Za co? Aktorce udało się zagrać w trzech hitach serialowych, wzięła udział w kampaniach reklamowych dużych marek, a także dorabia sobie na Instagramie. 

Miejsce 1 - Julia Wieniawa

 

Starsze koleżanki mogą brać przykład z rezolutnej Julki, ona bowiem wie jak zarabiać pieniądze. Super Express uważa, że za udział w "Tańcu z Gwiazdami", wystąpięnie w licznych kampaniach reklamowych, polecanie produktów na Instagramie, działaność aktorską i wokalną - mogła zarobić nawet 1,5 miliona złotych

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem