Przez niezliczone restrykcje rządu wywołane epidemią wirusa SARS-Cov-2 wiele osób narzeka na spadające zarobki. Co więcej, co raz więcej ludzi zupełnie traci pracę i zostaje bez środków do życia na przykład w sytuacji, gdy pracowali dotychczas jako kelnerzy czy sprzedawcy, a byli zatrudnieni na umowę zlecenie, których w usługach jest przecież cała masa.

Wśród narzekających na obostrzenia rządowe są także artyści, którzy nie koncertują czy nie grają. I o ile znane nazwiska mają pod tym względem łatwiej, bowiem mogą zarobić chociażby na polecaniu kawy na Instagramie, tak na przykład aktorzy niepopularni grający tylko w tatrze mierzą się z takimi samymi problemami, co reszta społeczeństwa.

Natomiast Super Express doliczył się, że są wśród celebrytów wyjątkowe gwiazdy, które w trudnym okresie 2020 roku zarobiły dosłownie krocie. Kto do nich należy? Nazwiska tych gwiazd z pewnością nikogo nie zdziwią.

Miejsce 5 - Viki Gabor

fot. Instagram

Tabloid uważa, że zwyciężczyni ostatniej Eurowizji Junior zarobiła w tym roku nawet do 600 tys. zł. Genialny początek kariery, prawda?

Popularne wiadomości teraz

Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie z dorosłym synem. Fani piszą: "Jesteś go siostrą, nie mamą"

Aleksandra Kwaśniewska pokazała fanom ogromny brzuch. Są powody do gratulacji?

Maryla Rodowicz pokazała swoją nową miłość. Teraz już wiemy z kim piosenkarka spędza zimne wieczory!

Klara Lewandowska już napisała list do Św. Mikołaja. Jej wymarzony prezent może szokować

Miejsce 3 - Cleo

fot. Instagram

Piosenkarka i jurorka w programie The Voice Kids radzi sobie w show-biznesie bardzo dobrze, a mówią o tym jej zarobki. Szacuje się, że wokalistka mogła zarobić milion złotych.

Miejsce 3 - Małgorzata Rozenek - Majdan

fot. Instagram

Ex aequo z Cleo na podium z liczbą okrągłego miliona za rok 2020 stanęła Małgorzata Rozenek: osobowość telewizyjna, topowa instagramerka i doświadczona mama. Nie sposób naliczyć nawet przedsięwzięć i różnorodnych projektów, w których to brała udział Perfekcyjna. Kobieta do wszystkiego po prostu.

Miejsce 2 - Małgorzata Socha

fot. Instagram

Dziennik podaje, że Małgorzata Socha mogła liczyć w tym roku na zarobienie nawet 1,2 miliona złotych. Za co? Aktorce udało się zagrać w trzech hitach serialowych, wzięła udział w kampaniach reklamowych dużych marek, a także dorabia sobie na Instagramie. 

Miejsce 1 - Julia Wieniawa

 

Starsze koleżanki mogą brać przykład z rezolutnej Julki, ona bowiem wie jak zarabiać pieniądze. Super Express uważa, że za udział w "Tańcu z Gwiazdami", wystąpięnie w licznych kampaniach reklamowych, polecanie produktów na Instagramie, działaność aktorską i wokalną - mogła zarobić nawet 1,5 miliona złotych

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Krzysztof Jackowski przewidział jak będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia Będzie nam towarzyszyło jedno uczucie

2.  Małgorzata Rozenek w gołych nogach paraduje w chłodny dzień. Kusy strój, jak na taką pogodę

3.  Anna Lewandowska pokazała trening córki Klary. Fani przypadkiem zauważyli twarz dziewczynki

4.  Kobieta miała dziesięć synów. Po porodzie upragnionej dziewczynki, zmarła

5.  Dziadkowie rozwiedli się po 41 latach małżeństwa. Co się stało?