Radosław Majdan jest zakażony koronawirusem. Piłkarz znajduje się w ciężkim stanie i został hospitalizowany do szpitala. O tym informuje portal Pudelek. Tę informację tak samo potwierdza i menadżer męża Małgorzaty Rozenek.

Jak Magda Gessler pogratułowała córce z pojawieniem się dziecka? "Lara jest mama"

Radosław jest hospitalizowany. Ma bardzo dobrą opiekę. Pozostanie jeszcze w szpitalu przez kilka dni -zdradziła ona portalu.

W jakim teraz stanie znajduje się polski gwiazdor, na razie nie wiadomo. Z mediów społecznościowych polskiej pary możemy zauważyć, że para ograniczyła swoją aktywność.

Polskie gwiazdy, które nie jedzą mięsa. Wyglądają młodo i zdrowo

View this post on Instagram

Z Pysią na planie 🥰

A post shared by Radosław Majdan (@r_majdan) on

Przypominamy, że Małgosia i Radek Majdan 10 czerwca 2020 roku powitali pierwsze współne dziecko, syna Henryka. Para z wielką niecierpliwością czekała na ten moment. Przez długi czas Małgorzata nie mogła zajść w ciążę, aż dopóki nie skorzystała z metody in vitro. Po porodzie dziecka, celebrytka aktywnie zaczęła się dzielić wszystkim co się da. Pokazywać co na co dzień robi mały Henruś. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak  Majdanowie pojawiły się na okładce popularnego magazynu.  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to najbardziej znane małżeństwo w Polsce. Od niedawna para powitała współnego synka Henryka. Chłopczyk stał oczkiem w głowie szczęśliwych rodziców. W swoich mediach społecznościowych Majdanowie często zamieszczają zdjęcia małego dziecka. Pokazują jak on śpi, bawi się i nawet płacze. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com


 

 


Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Filip Bobek pochwalił się piękną żoną! Złożył jej życzenia urodzinowe

2. Zmysłowa Jennifer Lopez pokazała kadr z łóżka. 51-letnia gwiazda znowu robi wielkie wrażenie

3. Mandaryna zmieniła swoją fryzurę. Efekt przemiany pokazała swojej publiczności

4. Oto imiona kobiet, które najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

5. Podobna do taty czy mamy? Maja Hyży pokazała twarz córeczki.