Syn Zenka Martyniuka, Daniel Martyniuk oficjalnie rozwiódł się z żoną Eweliną. Rozwód młodego Martyniuka stał jednym z najbardziej głośnych tematów w polskim show-biznesie. Mężczyzna po rozwodzie nie szczędził złych słów w adres Eweliny. Miał pewność w tym, że Ewelina była z nim tylko dla pieniędzy.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak usypia synka. Jedna z internautek zaczęła do niej mówić, jak to prawidłowo robić

Do rozwodu Daniela dołączyła się tak samo i jego matka, Danuta Martyniuk. Zażądała, aby zwróciła wszystko, co jej przedstawiono, w tym i jej perścionek. Pod wpływem swoich emocji w nie dobry sposób komunikowała się z byłą synową, za co później musiała przepraszać. 

Obecnie Danuta Martyniuk postanowiła zakończyć ten spor i kłotnie. Matka Daniela Martyniuka chce pogodzić ze swoją byłą synową Eweliną. Przyznaje się, że pod wpływem złych emocji miała nie dobre zachowanie. Jak informuje "Twój Imperium" Danuta Martyniuk "po prostu "uwierzyła, że zgoda buduje, a niezgoda rujnuje". Relacje z jej jedyną wnuczką dla niej przede wszystkim. 

Michał Wiśniewski ocenił działania rządu wobec walki z koronawirusem. Jego słowa dają do myślenia

Poza tym uznała, że konflikt z byłą synową mógłby odbić się na jej konflikcie z wnuczką, a tego bardzo by nie chciała -informuje "Twój Tygodnik". 

Danuta i Zenek Martyniuk

Jeszcze do tego Danuta obiecała sobie nie wtrącać się w życie prywatne syna Daniela Martyniuka. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Daniel Martyniuk rozmawiał ze swoją byłą żoną. Kilka dni temu Daniel Martyniuk odebrał telefon od dziennikarza z Vox FM, z audycji "Kochaj albo rzucaj". Dziennikarz zapytał Daniela o to, czy chciał by on się pogodzić ze swoją byłą żoną? Kontynuację możesz przeczytać tutaj

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com


 

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Krzysztof Jackowski przewidział jak będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia Będzie nam towarzyszyło jedno uczucie

2.  Małgorzata Rozenek w gołych nogach paraduje w chłodny dzień. Kusy strój, jak na taką pogodę

3.  Anna Lewandowska pokazała trening córki Klary. Fani przypadkiem zauważyli twarz dziewczynki

4.  Kobieta miała dziesięć synów. Po porodzie upragnionej dziewczynki, zmarła

5.  Dziadkowie rozwiedli się po 41 latach małżeństwa. Co się stało?