W ostatnich latach coroczną tradycją było organizowanie przez polskie miasta wielkich imprez sylwestrowych z samą śmietanką polskiej sceny muzycznej. To tego dnia padały jedne z największych kwót, które artyści zgarniali za występ. Jak będzie to wyglądało w tym roku?

Zdradzamy ile gwiazdy zarobią na sylwestrowych koncertach

Jak wiadomo epidemia nowego wirusa, którego do końca nie znamy i nie wiemy jak leczyć sprawiła, że rok 2020 przejdzie do historii, jednak zdecydowanie tej z kategorii niechlubnej. W tym roku odwołano między innymi Eurowizję, EURO 2020 czy Igrzyska Olimpijskie. Mamy także za sobą olbrzymi lockdown, a tegoroczne wesela albo odbyły się w ograniczonym składzie, albo zostały przeniesione, albo zupełnie odwołane. Uczniowie mają za sobą nauczanie zdalne, a wiele firm upadło przez ograniczenie życia społecznego. Niestety, ta trudna sytuacja epidemiologiczna nie minęła, a jeszcze bardziej się zaostrzyła. W ostatnich dniach państwa notują rekordowe liczby zakażeń, na oddziałach brakuje personelu medycznego, przekładane są zabiegi planowe, znów wchodzimy w sytuację częściowej izolacji.

Niestety, wszystko wygląda na to, że także następny rok nie będzie "normalny", a znakiem na to jest to, jak będzie wyglądał tegoroczny sylwester, bowiem miasto Warszawa zdecydowało już, że nie zorganizuje w tym roku koncertu sylwestrowego.

Dramat w serialu „M jak miłość”. To może być koniec pewnej epoki

Popularne wiadomości teraz

Cleo wreszcie pokazała się w rozpuszczonych włosach! Wygląda w nich jak zupełnie inna osoba

Lewandowscy planują trzecie dziecko? Para już zna, kto się urodzi

Aleksandra Kwaśniewska pokazała fanom ogromny brzuch. Są powody do gratulacji?

Dlaczego Polska przegrała Eurowizję Junior? Muzyczny ekspert wylicza powody

Miasto Warszawa nie zorganizuje koncertu sylwestrowego

Czy zatem w ostatnią noc roku 2020 będziemy siedzieli pod kocem oglądając filmy z kubkiem herbaty zamiast szampana? Nie wykluczone, że zamiast wielkiego koncertu na powietrzu, stacja TVN, która zawsze organizowała swojego sylwestra właśnie w Warszawie wymyśli na te okazję coś innego. Poki co jednak nie ma co poszukiwać sylwestrowej kreacji. Zamiast tego proponujemy zaopatrzyć się w wygodny dres. Przynajmniej na tę chwilę.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

  1. Wejście do galerii płatne? Pomysł Bartosza Kownackiego jest bardzo kontrowersyjny
  2. Iza z Gogglebox przeżywa bardzo trudne chwile. Każdego z nas kiedyś to czeka
  3. Katarzyna Cichopek w lateksowej mini!W takim seksownym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy
  4. Dlaczego Polska przegrała Eurowizję Junior? Muzyczny ekspert wylicza powody
  5. Aleksandra Kwaśniewska pokazała fanom ogromny brzuch. Są powody do gratulacji?